Parvati Shallow

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Parvati Shallow
Parvati Shallow.jpg
Narození 21. září 1982 (35 let)
Vero Beach
Alma mater University of Georgia
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Parvati Shallow (narozena 21. září 1982 ve Vero Beach na Floridě) je účastnice celosvětově známé americké televizní reality show Kdo přežije. Této reality show se Shallow zúčastnila celkem třikrát. Na vítěznou příčku dosáhla při svém druhém působení v Kdo přežije, tedy v sérii Kdo přežije: Mikronésie. Odměnou jí bylo 1.000.000 $. Je označovaná jako neoficiální královna Kdo přežije (Queen of Survivor).

Působení v Kdo přežije[editovat | editovat zdroj]

Parvati se zúčastnila už v roce 2006 13. sezóny Kdo přežije: Cookovy ostrovy, tuto sérii však nevyhrála a zůstala na 6. místě. Díky této sérii dostala Parvati nabídku zahrát si znovu v Kdo přežije: Mikronésie, ve které bojovala za kmen Favoritů po boku svých kolegů z předchozích řad Kdo přežije.

V roce 2009 dostala další nabídku zahrát si ve 20. sérii Kdo přežije: Hrdinové proti padouchům, kde se opět setkala se svými kolegy z předchozích řad. Parvati zde zastupovala kmen Padouchů. V této sezóně se umístila na druhém místě.

Působení v další reality show[editovat | editovat zdroj]

Dne 24. června 2011 bylo oznámeno, že se Parvati zúčastní americké reality show Around The World For Free, ve které měla za úkol se sama vydat do 12 zemí světa bez peněz a jen s jedním kameramanem. Musela se spolehnou na ochotu a pomoc místních obyvatel. V této show navštívila USA, Haiti, Dominikánskou republiku, Barbados, Guyanu, Brazílii, Argentinu, Jihoafrickou republiku, Namibii, Botswanu, Zambii a Keňu. Její stodenní cesta byla zahájena 7. července 2011.

Filmografie[editovat | editovat zdroj]

Ve filmu Do hlubiny 2 si zahrála menší roli se svojí kamarádkou a kolegyní z Kdo přežije Amandou Kimmel.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]