Partners media

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Partners media, s.r.o. je dceřiná společnost Partners Financial Services. Firma byla založena v roce 2010.[1] Ředitelem vydavatelství je Martin Vlnas.

Vývoj počtu RU na webu Penize.cz od ledna 2010 do května 2020

Projekty[editovat | editovat zdroj]

Společnost je vydavatelem magazínu o životním stylu Heroine a ekonomického magazínu Finmag.[2] Spravuje také největší český web o financích Peníze.cz a dále weby Heroine.cz a Finmag.cz.

Peníze.cz[editovat | editovat zdroj]

Penize.cz je nejnavštěvovanějším českým webem o osobních financích. Počet reálných uživatelů dosahuje až na hodnotu 2,8 milionu za měsíc. Počet zobrazení stránky se poté pohybuje řádově okolo 7 milionů za měsíc. Projekt se zaměřuje především na praktické informace a aktuality o financích, ale také na širší ekonomické souvislosti. Dále nabízí velké množství finančních kalkulaček, přehledy akciových trhů, rejstřík firem, aktuální kurzovní lístky, srovnání finančních produktů napříč trhem.


Heroine[editovat | editovat zdroj]

Heroine je český lifestyle magazín pro ženy. Šéfredaktorkou Heroine je Anna Urbanová. Projekt se zaměřuje především na aktuální společenská témata. Na svém obsahu spolupracuje například s Kamilem Filou, Apolenou Rychlíkovou nebo Pavlem Houdkem.Vychází jako tištěný dvouměsíčník v nákladu 10 000 výtisků a také má svoji online podobu, která pravidelně dosahuje hodnot 300 tisíc reálných uživatelů za měsíc a hodnota page view se pohybuje průměrně okolo 500 tisíc. V roce 2019 byl projekt nominován v anketě Křišťálová Lupa v kategorii zájmových webů.


Finmag[editovat | editovat zdroj]

Finmag je český magazín zaměřující se na společenská témata s ekonomickým a politickým přesahem. Šéfredaktorem webu je Michal Kašpárek a časopisu Ondřej Tůma. Finmag vychází jednak jako tištěný magazín a poté také v online podobě. Návštěvnost webu pravidelně přesahuje hranici 100 tisíc reálných uživatelů. Počet zobrazení stránky je 200 tisíc za měsíc. Co se týče tištěné verze, tak ta vychází v nákladu 10 000. Na svém obsahu spolupracuje například s Pavlem Jéglem, Adamem Gebrianem, Jankem Rubešem.

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Partners media, s.r.o., IČO: 24780553, 24. 5. 2020 - Obchodní rejstřík | Peníze.cz. rejstrik.penize.cz [online]. [cit. 2020-05-24]. Dostupné online. 
  2. Obchodním ředitelem Partners Media je Koubek. Médiář [online]. [cit. 2020-05-24]. Dostupné online.