Park Mošnice

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Park Mošnice
Park Mošnice
Park Mošnice
Lokalita areál národního hřebčína Kladruby nad Labem, Kladruby nad Labem, ČeskoČesko Česko
Zeměpisné souřadnice
Rozloha 64 ha
Založeno 1895
park Mošnice
park Mošnice
Logo Wikimedia Commons multimediální obsah na Commons
Některá data mohou pocházet z datové položky.

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

©

Existuje podezření, že obsah této stránky (nebo jeho část) je doslovným nebo nedostatečně pozměněným přepisem textu z jiného zdroje. Pakliže byl tento text převzat odjinud a nebyl publikován pod svobodnou licencí slučitelnou s licencí Wikipedie CC-BY-SA 3.0, je možné, že dochází jeho vložením na Wikipedii k porušení autorských práv původního autora.

Důvod pro podezření: Jen lehce upravený odstavec článku Naše zahrady a parky: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, zámecký park a bažantnice autorky Naděždy Gutzerové z 31. 3. 2018 na URL https://botany.cz/cs/kladruby-nad-labem/
Tato stránka je proto nyní zapsána na Wikipedie:Porušení práv. Samotné podezření nutně neznamená, že k porušení práv skutečně došlo, ale aby text mohl na Wikipedii zůstat, je třeba ověřit jeho původ. Čas označení je 26. 11. 2018 10:05:36 (CET); pokud se nepodaří původ textu ověřit, bude článek či příslušná část po týdnu, tj. po 3. 12. 2018 10:05:36 (CET), smazána.

Pokud jste tento text napsali vlastními slovy a jste tedy jeho výlučným autorem, uveďte prosím tuto skutečnost na diskusní stránce k tomuto článku. Doporučujeme uvést rovněž zdroje, ze kterých jste informace čerpali. Jestliže si nevíte rady, navštivte stránku Potřebuji pomoc. Neobnovujte bez vysvětlení odstraněný text. Takový text by byl opět odstraněn.

Jestliže jste autorem původního materiálu, který byl již publikován někde jinde, a souhlasíte s podmínkami naší licence CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom prosím e-mail dle pokynů na stránce Nápověda:Svolení autora. Podrobnější informace naleznete na Wikipedie:OTRS.
Pro vkladatele šablony:
Najděte autora a vložte mu na diskusní stránku:
{{subst:podezření na copyvio autor|Park Mošnice}} --~~~~
Pro správce:
Pokud se tento článek potvrdí jako porušení autorských práv nebo do sedmi dnů nedojde k potvrzení jeho licence, smažte ho

V letech 2006–2008 proběhla revitalizace odstavených říčních ramen.

Galerie[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]