Martin Sklář

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Martin Sklář

Inženýr Martin Sklář pochází z Uherského Hradiště, je mu 46 let. Po škole vystudoval Vojenskou akademii v Brně v oboru bezpečnostní technologie ochrany informačních systémů, kde byl od roku 1994 ve služebním poměru příslušníka ozbrojených sil ČR. Po ukončení aktivní služby se od roku 2013 jako OSVČ specializuje na dotační tituly pro nevládní neziskové organizace a snaží se podpořit tyto spolky v možnosti získávání dotačních titulů pro rozvoj a práci s mládeží a dále se zabývá odbornými pracemi v zemědělství, lesnictví a především rybářství.

Mezi lety 2017–2021 zastával funkci vedoucího odboru komunální údržby Městského úřadu v Blansku. Letos se po ukončení zaměstnaneckého poměru vrátil jako živnostník opět k podpoře činnosti spolků. https://blanensky.denik.cz/zpravy_region/sestka-o-senat-za-soukromniky-na-blanensku-nove-kandiduje-sklar-20220616.html

V Blansku vede rybářský spolek, čítající 1300 dospělých členů. Své práci se aktivně věnuje nejen v Blansku nebo v místě bydliště, ale i ve svém regionu.

Rád se účastní společenských, kulturních, sportovních či charitativních akcí, které pomáhá i organizovat. Vyhlášená jsou například hojně navštěvovaná dětská dopoledne s rybáři.

Martin Sklář se ve volném čase se rád věnuje rodině, rybářství, péči o zahradu a dům a pokud má chviličku času jen pro sebe, tak i železničnímu modelářství.

Martin Sklář je kandidátem Strany soukromníků ČR v podzimních volbách do Senátu v roce 2022 za obvod číslo 49 v Blansku.