Marge versus svobodní, důchodci, bezdětné páry, náctiletí a gayové

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Marge versus svobodní, důchodci, bezdětné páry, náctiletí a gayové
Marge vs. Singles, Seniors, Childless Couples and Teens, and Gays
321. díl seriálu Simpsonovi
Řada: 15
Díl: 8
Kód: FABF03
Premiéra: 4. ledna 2004
Scénář: Jon Vitti (e)
Režie: Bob Anderson (e)
Gaučový gag: Simpsonovi přiběhnou na gauč a přiletí vrhací nože, když Homer natáhne ruku pro jídlo na stolku přiletí ještě jeden.

Marge versus svobodní, důchodci, bezdětné páry, náctiletí a gayové (Marge vs. Singles, Seniors, Childless Couples and Teens, and Gays) je 8. epizoda 15. série amerického seriálu Simpsonovi napsaná Jonem Vittim.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Maggie uvidí v televizi zpěváka Roofiho a stane se na jeho písních závislá. Roofi bude vystupovat na koncertu, ale poté co po něm jedno z naštvaných dětí hodí láhev odletí a vypuknou dětské nepokoje. Lindsay Naeglová založí spolek Svobodní, důchodci, bezdětné páry, mládež a gayové proti parazitujícím rodičům (SSCCATAGAPP) a prosadí, že děti projevující se na veřejnosti dostanou „slabý“ elektrický šok. Marge se brání založením spolku Rodičové proti svobodným, důchodcům, bezdětným párům, mládeži a gayům (PPASSCATAG) a ke zrušení protirodinných zákonů připraví iniciativu Rodina na prvním místě. Její protivníci jí zesměšnili reklamou a tak Homer vytvoří vlastní reklamu, která je ale napsaná špatně. Problém vyřeší Bart s Lízou tak, že nechají, aby děti nakazily dospělé dětskými nemocemi a ti se nemůžou dostavit k volbám.