Manželé a podnikatelky

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Manželé a podnikatelky
Husbands and Knives
407. díl seriálu Simpsonovi
Řada: 19
Díl: 7
Kód: JABF17
Premiéra: 18. listopadu 2007
Scénář: Matt Selman (e)
Režie: Nancy Kruse (e)
Tabule: Otcové poutníci nebyli ilegální přistěhovalci.“
Gaučový gag: Dvě ruce s pěti prsty otevřou leporelo a vysune se obrázek gauče se Simpsony.
Hosté: Jack Black

Manželé a podnikatelky je 7. epizoda 19. série Amerického seriálu Simpsonovi

Děj[editovat | editovat zdroj]

Bart a ostatní děti si prohlížejí komiksy. Milhouse jeden ušpiní a tak je nucen koupit si ho za 25 dolarů a 50 centů. Bart mu říká, že by se k nim takhle neměl chovat a komiksák mu nabídne, že si může jít nakupovat komiksy třeba do čistírny, prodejny matrací nebo do nového obchodu s komiksy naproti přes ulici. Děti se tam rozeběhnou. Milo (Jack Black) je mnohem lepší komiksák než Jeff Albertson. Další den Marge odvede děti do Coolsvillu a když se porovnává s Xenou zjistí, že ztloustla.

Rozhodne se chodit do fitka, ale žádné jí nevyhovuje. Všimne si, že naproti přes ulici je zavřený obchod s komiksy a tak si založí fitko pro obyčejné ženy.

Její nápad bude velmi úspěšný, z Marge se stane podnikatelka a Homer se válí na lehátku u bazénu. Ostatní manželé mu namluví, že se ho jeho žena později zbaví, a tak jde na plastickou operaci. Nechá si zmenšit žaludek bandáží.

Homer se stydí za přebytečnou kůži a tak si jí chce nechat odstranit. Během operace se mu zdá že ho Marge shodí z věže. Pak se probudí a Marge mu vysvětlí, že jí doktor raději zavolal a ona nechala bandáž odstranit.