International Working Test 2004

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
International Working Test 2004
Základní informace
Pořadí XIII. ročník
Datum 3.-4. červenec 2004
Místo Belgie As
Pořadatel Hasseltse Hondenschool
Účastníci 32 týmů
(15 národních a 17 free týmů)
Oficiální web
users.skynet.be/fa897836
≺ 2003
2005 ≻
Přehled medailí
vítěz Rakousko Rakousko (1)
druhý Rakousko Rakousko (2)
třetí Německo Free Team (7)

International Working Test 2004 (IWT 2004) byl XIII. ročník mezinárodní soutěže retrieverů ve working testech, který se konal 3. a 4. srpna 2004 v Belgii poblíž města As. Pořadatelem soutěže byly belgické retriever kluby a Hasseltse Hondenschool.

Soutěže se zúčastnilo 32 týmů (15 národních týmů, 14 národních free týmů a 3 mezinárodní free týmy) z 8 zemí. Vítězem se stal národní tým z Rakouska (1) před národním týmem z Rakouska (2) a free týmem (7) z Německa. Individuální soutěž vyhrála Katrin Isigkeit z Německa s fenou Haredale Inch před Dickem Heijmansem ze Nizozemska se psem Jeser Jake a Marcem Bourgeoisem z Belgie se psem Xanthos.

Rozhodčími byli Spojené království Peter Cole, Spojené království John Drury, Spojené království Tony Parnell, Spojené království Graham Stephenson, Spojené království Paul Thorpe.

Přihlášené týmy[editovat | editovat zdroj]

Maximální počet startujících byl stanoven 32 týmů. Každá členská země mohla vyslat maximálně 3 národní týmy[1]. Zbývající počet týmů do maxima byl k dispozici pro free týmy.

Do individuální soutěže mohlo postoupit maximálně prvních 20 psů s nejvyšším počtem získaných bodů během týmové soutěže, kteří nezískali hodnocení 0 na žádné úloze[1].

Obhajující tým (0)
Národní týmy (15)
Free týmy (17)

Konečné hodnocení[editovat | editovat zdroj]

Týmová soutěž[editovat | editovat zdroj]

Výsledková listina týmové soutěže[2].

Poz. Země / název týmu St.
č.
Vůdce Pes Test
1
Test
2
Test
3
Test
4
Test
5
Test
6
Test
7
Test
8
Body Celk.
body
1 Rakousko Rakousko (1) 19 A Heike Klieber – Kapitán Ben of Dukefield 18 15 12 19 13 17 20 18 132 399
19 B Klaus Thurner Birdie of Dukefield 17 7 14 18 20 20 20 13 129
19 C Stefanie Gföhler Amazing Ragweed of Lubber Land 13 20 18 18 15 15 19 20 138
2 Rakousko Rakousko (2) 26 A Simone Lhota Yellow Star's Sweetheart's Another Klondyke 13 15 12 16 20 20 19 8 123 387
26 B Bianca Puristcher Yafforth Debutante Jade 15 7 20 20 20 19 17 17 135
26 C Herbert Kaserer – Kapitán Abel Merlin vom Krahlhof 11 10 19 17 15 18 19 20 129
3 Německo Free Team (7) 32 A Wolfgang Vergiels – Kapitán Staftly Countess of Zentlinde 18 16 14 19 14 19 20 20 140 381
32 B Anja Möller Gunsight's Autumn Sage 13 0 20 19 10 18 14 20 114
32 C Annette Bërse-Hanning Taviscara Abila 12 14 17 19 10 17 18 20 127
4 Belgie Belgie (3) 27 A Ludo Poriau Tremark Sweep Of Bellever 14 0 14 18 20 18 19 17 120 378
27 B Rony Michiels – Kapitán Abbeystead Gaiety 14 18 18 17 6 20 17 20 130
27 C Jef Heeren Willowyck Lark 12 19 17 15 12 17 19 17 128
5 Nizozemsko Nizozemsko (1) 8 A Gilles van Campen Cheetah 19 13 16 17 12 18 18 0 113 370
8 B Henny Schoor – Kapitán Cadover Isabel Of Bellever 13 0 17 17 19 14 17 19 116
8 C Dick Heijmans Jeser Jake 17 14 17 17 19 18 19 20 141
6 Německo Free Team (14) 23 A Manfred Höfling Crandale Anemone 14 15 14 0 0 20 19 15 97 363
23 B Katrin Isigkeit Haredale Inch 20 20 19 20 20 20 19 20 158
23 C Karsten Lemke – Kapitán Savage Run a'Brave 10 12 0 18 11 17 20 20 108
7 Nizozemsko Nizozemsko (2) 2 A Koen Gouweloos Anouk of Upperclaws 15 0 15 15 12 18 19 18 112 360
2 B Marianne Kerklaan Oriole Cottage Quiddity Quinta 15 18 17 8 0 18 18 17 111
2 C Ton Uphof – Kapitán Rowston Urn Of Countryways 15 12 18 17 15 20 20 20 137
8 Německo Free Team (15) 29 A Birgit Rabe – Kapitán O'Teazle of Graceful Delight 18 20 10 15 10 20 20 20 133 359
29 B Simone Ramscheid O'Malley of Graceful Delight 12 12 18 14 8 15 16 20 115
29 C Friedhelm Rabe O'Myra of Graceful Delight 12 19 8 18 15 19 20 0 111
9 FCI Free Team (16) 30 A Rakousko Helene Leimer Holway Trilby 17 10 14 5 20 20 18 0 104 357
30 B Německo Irene Neuber – Kapitán Forrest Cottage Cop 19 12 11 20 13 10 10 19 114
30 C Německo Ursula Hagedorn Adjuga of Easter Song 12 18 16 19 18 17 20 19 139
10 Švýcarsko Free Team (6) 17 A Malu Marx Rhypyker Maxim 19 15 20 19 12 17 17 0 119 355
17 B Beate Haag Wadesmill Fern 16 20 20 17 4 20 19 18 134
17 C Daniel S. Marx – Kapitán Muddymile Blackap of Tasco 20 17 7 20 15 14 0 9 102
11 Švédsko Švédsko (1) 7 A Hans Richter Conover's Run for Glory 18 15 13 15 19 20 19 9 128 354
7 B Tomas Söderström – Kapitán Rockdove's Holly 17 0 19 0 12 14 19 16 97
7 C Birgitta Staflund Searover Meadowlark 10 20 19 15 15 16 20 14 129
12 FCI Free Team (5) 16 A Rakousko Robert Kaserer – Kapitán Griffin vom Tennikerweidli 19 10 9 18 6 19 20 20 121 351
16 B Německo Edgar Wagner Falcon of Carinthia 8 20 17 16 6 8 15 20 110
16 C Maďarsko Rita Kökény Gianna of Carinthia 19 9 11 18 17 18 20 8 120
13 Německo Německo (1) 14 A Günther Kohler – Kapitán Crandale Able 15 18 0 13 19 19 20 12 116 350
14 B Antonius Kempf Happymover Camelot 14 12 15 20 12 17 10 16 116
14 C Roland Langenbach Samson 17 16 16 14 15 20 0 20 118
13 Itálie Itálie (1) 25 A Stefania Martinoli Waterfriend Lark 10 0 11 19 20 18 19 19 116 350
25 B Consuelo Costantino Sheila 14 8 13 18 20 18 20 19 130
25 C Thelma Blumental – Kapitán Quistleigh Abba At Greenbriar 0 10 14 14 13 16 20 17 104
15 Německo Německo (3) 9 A Michael Golz Duncan Gismo Vom Nollbachtal 16 18 14 6 19 15 18 20 126 348
9 B Petra Golz – Kapitán Stonehunter Antioco 16 18 0 17 13 18 20 12 114
9 C Dietmar Romeike Djura-Melody vom Osterbachtal 0 19 12 18 11 17 20 11 108
16 Belgie Free Team (2) 18 A Erwin Ketels – Kapitán Trioaks Wisp 10 18 19 18 20 20 19 20 144 347
18 B Geert Vermeersch Trioaks Wader 16 18 0 17 8 19 18 14 110
18 C Benny Toortelboom Cornwood Quinnell 15 18 0 16 10 14 20 0 93
17 Německo Free Team (4) 1 A Adrian Lunn Bellever Lynx 0 18 7 13 12 17 20 20 107 344
1 B Betty Schwieren – Kapitán Cheslabben Pow Wow 19 17 16 17 6 20 18 14 127
1 C Michael Brühl Puma vom Mohnfeld 0 14 15 20 10 19 20 12 110
17 Belgie Belgie (1) 22 A Frederik Borms – Kapitán Wheaton's Xanthos 17 13 6 16 12 20 15 20 119 344
22 B Karl Huygelier Vincent Of The Modern Inn 14 15 15 15 12 13 17 18 119
22 C Pascal Meulemeester Baveybuilt Bacchus 12 18 0 15 6 18 19 18 106
19 Belgie Belgie (2) 3 A Dirk Volders Goodwood Zenith 15 14 13 14 14 16 19 0 105 343
3 B Marc Bourgeois Xanthos 20 18 15 17 20 20 19 16 145
3 C Chantal Goreux – Kapitán Hamford Able 10 10 0 18 8 19 15 13 93
19 Německo Free Team (12) 20 A Karl-Heinz Danker – Kapitán Almerak Of Entenpfuhl's Hunter 14 0 14 18 14 17 14 18 109 343
20 B Thomas Leybold Cherry Of Bacardi Goldens 19 0 20 14 13 17 18 19 120
20 C Wolfgang Köhler Stonehunter Canon 18 0 6 20 15 20 20 15 114
21 Rakousko Rakousko (3) 21 A Ursula Pözlberger A-Krispindl vom Keien Fenn 19 14 13 15 14 19 20 20 134 335
21 B Gunter Franke Bebop-Lara vom Keien Fenn 18 0 0 15 0 20 20 0 73
21 C Andreas Pözlberger – Kapitán Bolero von der Schallermühle 10 16 17 17 12 19 20 17 128
22 Francie Free Team (18) 24 A Romain Barboteau Moraira Rom 12 10 10 13 16 18 18 14 111 329
24 B Robert Julien – Kapitán Kik Sapeur 14 10 8 17 16 19 19 15 118
24 C Sebastien Augeot Braveur Purdey 10 9 0 14 12 19 16 20 100
23 Itálie Itálie (2) 13 A Angelo Zoccali Waterfriend Number One 20 14 19 15 8 17 19 0 112 327
13 B Stefano Martinoli Greenbriar Reed 14 12 8 15 15 14 19 20 117
13 C Fiorentini Colorado – Kapitán Royal Crest Gold-N-Over The Rainbow 19 15 0 13 13 20 18 0 98
24 Německo Free Team (11) 4 A Gereon Ting – Kapitán Buxbury Acorn 20 15 12 20 13 20 19 0 119 319
4 B Beate Ting Romney's Little Lizzie 10 15 20 18 6 12 19 10 110
4 C Silke Becking Dickson Ash 18 0 0 20 18 8 12 14 90
25 Německo Free Team (13) 12 A Elfriede Bergmann Zero Zita vom Keien Fenn 12 12 0 15 14 14 18 13 98 313
12 B Barbara Blankenagel Dixis Daffodil vom Blanken Nagel 8 19 0 17 0 20 17 19 100
12 C Helena Niehof-Oellers – Kapitán Alpha vom Keien Fenn 16 15 6 17 15 12 18 16 115
26 Německo Německo (2) 33 A Doris Albrecht – Kapitán Baxter Von Der Steinmauer 0 10 0 12 20 19 20 20 101 311
33 B Christiane Stricker Etienne vom Gerretsfeld 12 14 0 12 8 20 14 15 95
33 C Christel Klatt Benshee von der Steinmauer 16 11 0 18 10 20 20 20 115
27 Itálie Itálie (3) 6 A Andrea Sugar Hope 0 10 8 17 18 15 19 14 101 296
6 B Gwynthe Arangio-Ruiz – Kapitán Treivy Holly 0 12 14 18 5 18 19 0 86
6 C Paolo Guardamagna Gilda Di Casa Paraporti 12 13 13 18 16 18 19 0 109
28 FCI Free Team (3) 10 A Belgie Koen Opdebeeck Willowyck Stu 15 15 9 12 20 19 14 13 117 288
10 B Maďarsko Olivér Király Semper Modesto Bronco 14 13 8 17 14 17 14 17 114
10 C Belgie Boukje Eekma – Kapitán Half Moon Destiny Of Topbrass 15 15 0 9 0 10 8 0 57
29 Nizozemsko Free Team (9) 15 A Gerda M. Companjen Lowly Nabucco 13 9 14 14 18 18 18 14 118 278
15 B Wim Reinders Abbotsross Liam 14 10 0 14 0 8 19 15 80
15 C Frank de Vries – Kapitán Countryways Misile 20 0 0 9 5 10 20 16 80
30 Belgie Free Team (1) 28 A Dirk Vandeputte – Kapitán Starcreek Zenia 0 0 17 7 8 15 18 19 84 258
28 B Danny Matthys Moon Worker's Aladin 0 14 11 13 0 8 13 20 79
28 C Katleen Popelier Wheaton's Zybille 12 12 18 11 8 16 18 0 95
31 Nizozemsko Free Team (10) 11 A Ton Buijs – Kapitán Oriole Cottage Knight 10 12 0 13 17 15 19 0 86 247
11 B Wim Van Doorn Galliwood Jimmy 10 0 0 0 0 0 19 5 34
11 C Petra Vingerhoets Fircone Creek Valentijn David Luca 15 10 18 15 15 19 20 15 127
32 Německo Free Team (8) 5 A Dominique Leicht Eurfryn Amanda 10 13 14 16 0 8 12 20 93 226
5 B Hubert Utsch – Kapitán Golden Faithful Deborah Utsch 0 14 0 0 0 18 14 0 46
5 C Thoma Keil Mucki's Golden Balko 15 15 0 15 12 16 14 0 87

Individuální soutěž[editovat | editovat zdroj]

Výsledková listina individuální soutěž, do které postoupilo jen prvních 10 psů[2][3].

Poz. St.
č.
Vůdce Pes Týmová soutěž Individuální soutěž Celk.
body
Test
1
Test
2
Test
3
Test
4
Test
5
Test
6
Test
7
Test
8
Body Test 1 Test 2 Test 3 Body
I II I II I II
1 23 B Německo Katrin Isigkeit Haredale Inch 20 20 19 20 20 20 19 20 158 18 20 20 18 7 8 91 249
2 8 C Nizozemsko Dick Heijmans Jeser Jake 17 14 17 17 19 18 19 20 141 20 19 20 18 10 10 97 238
3 3 B Belgie Marc Bourgeois Xanthos 20 18 15 17 20 20 19 16 145 19 20 19 14 6 6 84 229
4 32 A Německo Wolfgang Vergiels Staftly Countess of Zentlinde 18 16 14 19 14 19 20 20 140 18 17 20 17 6 6 84 224
4 19 C Rakousko Stefanie Gföhler Amazing Ragweed of Lubber Land 13 20 18 18 15 15 19 20 138 14 20 20 18 7 7 86 224
6 30 C Německo Ursula Hagedorn Adjuga of Easter Song 12 18 16 19 18 17 20 19 139 13 19 20 14 8 8 82 221
6 2 C Nizozemsko Ton Uphof Rowston Urn Of Countryways 15 12 18 17 15 20 20 20 137 16 14 20 18 8 8 84 221
8 17 B Švýcarsko Beate Haag Wadesmill Fern 16 20 20 17 4 20 19 18 134 13 20 19 17 7 7 83 217
9 26 B Rakousko Bianca Puristcher Yafforth Debutante Jade 15 7 20 20 20 19 17 17 135 13 20 20 15 5 6 79 214
n.c. 18 A Belgie Erwin Ketels Trioaks Wisp 10 18 19 18 20 20 19 20 144 0 0 18 20 10 7 55 199

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. a b "Refers to the Kennel Club Regulations for Gundog Working Tests" Archivováno 24. 8. 2005 na Wayback Machine [Citace: 19. březen 2004.]
  2. a b "IWT-AS 03/04 July 2004" Archivováno 13. 9. 2005 na Wayback Machine [Citace: 16. červenec 2004.]
  3. "IWT AS - 3/07/2004" [Citace: 24. červen 2017.]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]