GO-REGIONTOUR

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Go-Regiontour)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Prezentace Jihomoravského kraje na Regiontouru 2010

GO-REGIONTOUR jsou dva veletrhy, které se konají každoročně v lednu na brněnském výstavišti, jejich zaměřením je cestovní ruch, cestování a regionální rozvoj.

Veletrh GO[editovat | editovat zdroj]

Veletrh je zaměřen na cestovní ruch a cestování mimo Českou republiku. Koná se od roku 1990 a v roce 2010 přilákal vystavovatele z 21 zemí. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály. Současně s ním se koná i filmový festival Go Kamera.

Veletrh Regiontour[editovat | editovat zdroj]

Veletrh je zaměřen na podporu domácího cestovního ruchu a incomingu, na regionální rozvoj a prezentaci regionů a subjektů z ČR. Účastní se jej klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů. Koná se od roku 1991 a je zaštítěn několika organizacemi v čele s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.

Zdroje[editovat | editovat zdroj]

  • Veletrhy Brno a. s. final report GO-REGIONTOUR [online]. Brno: Veletrhy Brno a. s., 2010-02-18 [cit. 2010-03-21]. Dostupné online. (česky) 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]