Diskuse s wikipedistou:Zahri

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Děkuji Vám za informace v článku Program Erasmus. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --bab_dz 5. 10. 2008, 17:43 (UTC)


Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení.--Horst 13. 12. 2008, 14:20 (UTC)

Cienfuegos[editovat zdroj]

Ahoj, osobnosti je na Wikipedie zvykem uvádět celým jménem, či v případě delších jmen jmén a příjmením (jako Karel Schwarzenberg), ale nikdy ne pouze příjmením. Navíc, Cienfuegos je též město na Kubě - a tom tu jistě časem bude též článek. Jinak díky za nové články a věřím, že se staneš součástí komunisty věrných přispěvatelů... :-) --Zik 7. 1. 2009, 21:39 (UTC)

  • Panebože, promiň, „komunity“, ne „komunisty“.... :-)) --Zik 8. 1. 2009, 20:44 (UTC)

Ahmed Sékou Touré[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Ahmed Sékou Touré. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Reaperman 7. 1. 2009, 21:47 (UTC)

Wikitravel[editovat zdroj]

Postřehy z cest se na Wikipedii nehodí, ale třeba takový server Wikitravel by pro ně byl dobrým médiem. Zatím neexistuje varianta v češtině, ale to by jistě šlo napravit, kdyby se do toho pár Čechů pustilo. Mne to neláká, ale Vás by mohlo. --Tchoř 12. 8. 2009, 05:13 (UTC)

Osobní útoky[editovat zdroj]

Zdravím. Za tyto osobní útoky jsem Vám dal jednodenní blok. Takové vyjadřování opravdu nedělá na Wikipedii dobrou atmosféru. Mezitím si můžete přečíst pravidla, na která Vás Daniel odkazoval. Děkuji za pochopení a věřím, že se to už nebude opakovat. --Harold 13. 8. 2009, 00:19 (UTC)

Českomoravská konfederace odborových svazů[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Českomoravská konfederace odborových svazů, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Harold 11. 4. 2010, 23:23 (UTC)

Oldřich Bubeníček[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Oldřich Bubeníček. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 15. 11. 2012, 22:46 (UTC)

Irene Cara[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Irene Cara. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 28. 12. 2013, 14:33 (UTC)

History revue[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku History revue. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 2. 11. 2014, 09:25 (UTC)