Diskuse s wikipedistou:VladimirSlavik

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Horst (diskuse) 29. 11. 2014, 13:32 (CET)

Pozvánka na lednový brněnský wikisraz[editovat zdroj]

Ahoj, všimnul jsem si, že jsi z Brna a edituješ Wikipedii. Kdybys měl tuto středu čas (nebo kteroukoliv další třetí středu v měsíci), rád bych tě proto pozval na setkání s dalšími brněnskými wikipedisty. Pravidelně se scházíme v cca deseti lidech, bývá to často dost podnětné právě i pro další práci na Wikipedii a tvou účast mezi námi bychom velmi ocenili (a jsem si jistý, že bys mezi ostatními našel i další lidi s podobnými wikizájmy). Pokud bys mohl přijít, zapiš se prosím mezi účastníky na výše odkazované stránce srazu (nebo prostě přijď, registrace není bezpodmínečně nutná) – rádi tě mezi sebou uvidíme. Pokud ti to tentokrát nevyjde, můžu ti poslat pozvánku na příští sraz, až bude – v takovém případě se prosím zapiš mezi zájemce. Budu rád, když mi dáš vědět, že jsi pozvání četl; případně se též samozřejmě na cokoliv ptej, klidně tady pod příspěvkem. S pozdravem Blahma (diskuse) 19. 1. 2016, 15:27 (CET)

Ahoj, díky za pozvání, dokonce o nich i vím, ale nejsem nijaký velký wikipedista, takže zatím by z toho nebyl velký užitek a s díky odmítnu :) VladimirSlavik (diskuse) 19. 1. 2016, 16:32 (CET)

Díky za odpověď a jsem rád, že se k tobě informace o existenci srazů už dostala. Konají se pravidelně a rozhodně není pro účast podmínkou být zkušeným editorem, protože se program snažíme dělat různorodě, přizpůsobovat ho účastníkům a dělat i dostatek volného prostoru na to, aby se prostě lidi mohli seznamovat a řešit i individuálně spolu věci, které je právě zajímají. Chodí k nám i lidi, kteří už na Wikipedii třeba skoro vůbec netvoří, ale občas se zapojí do nějaké akce s ní související a na srazu získají snadno aktuální informace o tom, co se děje. Aktuální pozvánka je vždy na Wikipedie:Pod reálnou lípou/Brno a na aktuální dění v Brně upozorňujeme i na facebookové stránce WikiŠtatl. Celorepublikové a celosvětové dění zase dobře pokrývá blog Wikimedie ČR. Tak ti přeju, ať se ti všechno daří, z editování Wikipedie máš radost, a až se ti někdy bude zdát, že by to mělo smysl, tak tě mezi sebou rádi uvidíme. S pozdravem --Blahma (diskuse) 20. 1. 2016, 16:06 (CET)

Ahoj, to jsem opět já. Kdyby tě to zajímalo (i když by to pro tebe možná bylo už trochu opakováním?) a vycházelo ti to i časově, tak v červnové pondělky vždy od 17 hodin pořádáme v Moravské zemské knihovně bezplatný kurz psaní Wikipedie. Odkaz: [1] S pozdravem --Blahma (diskuse) 28. 5. 2016, 23:14 (CEST)