Diskuse s wikipedistou:Vladimír Dobrovodský

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Uvítání[editovat zdroj]

Dobrý den, líbí se mi, jak jste si udělal osobní stránku. Encyklopedický styl máte zjevně v krvi, tak se těším, až napíšete nějaké nové články. Myslím, že se do toho rovnou můžete pustit, jde Vám to dobře. (Důležité je hlavně dobře zvolit téma, aby bylo významné, a pak také dobře pracovat se zdroji.) Zdraví --Vojtěch Veselý (diskuse) 10. 2. 2015, 14:12 (CET)

Zdroje[editovat zdroj]

Zdravím, není nutné odstraňovat obsah článku, jen je třeba zdroje najít, s tím Vám mohou pomoci i ostatní, zápis v databázi NK je dobrý a dokládá většinu tvzení. Teď už jen nějaký další a šablona bez zdrojů může přijít pryč.--Horst (diskuse) 4. 3. 2015, 09:11 (CET)

Slávka Poberová ‎[editovat zdroj]

Dobrý den, skvělé, že jste článek Slávka Poberová rozšířil. Zpřehlednil jsem seznam literatury, aby byla na každém řádku jedna položka. Při té příležitosti bych se chtěl zeptat, jestli byste seznam literatury ještě nějak neučesal. Např. seřadil podle abecedy (příjmení autorů), nebo podle roku vydání, případně se ještě zamyslet, jestli je nutné mít seznam takto obsáhlý. Někdy méně znamená více, čtenář se v tom pak lépe vyzná. Ale nedokážu posoudit, zda je to tento případ. :-) Zdravím --Vojtěch Veselý (diskuse) 26. 4. 2015, 17:18 (CEST)

Pane Veselý, děkuji, že si všímáte mých skromných příspěvků. Zatím jsem zasahoval jen do článků Miloše Zapletala, Jaroslava Foglara, Bratří Mrštíků a do samostatných článků Viléma Mrštíka a Aloise Mrštíka (mimochodem mého pradědečka). Pokud jde o článek Slávky Poberové, něco s ním ještě podle Vašich připomínek udělám.
Mám rozpracované další články, ale jde to velmi pomalu, chci-li být přesný.