Diskuse s wikipedistou:Vaclavko2

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Martin Tauchman (diskuse) 3. 11. 2019, 18:04 (CET)

Klokočské skály[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn, a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte. --Martin Tauchman (diskuse) 3. 11. 2019, 18:04 (CET)

Prosím, věnujte pozornost předchozímu upozornění, že nemáte používat tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Důvody máte uvedeny výše. Neberte to prosím na lehkou váhu. Děkuji za pochopení.--Horst (diskuse) 3. 11. 2019, 19:26 (CET)

Omlouvám se za zmatky. Byla to moje první editace a proto jsem ukládal velmi často. Od přečtení upozornění jsem počet kroků nutných k editaci zkrátil na absolutní minimum. Už žádné další změny neplánuji, děkuji za upozornění.--Vaclavko2