Diskuse s wikipedistou:V.B.

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pro Vaši informaci
Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Horst 21:28, 21. 4. 2007 (UTC)

Dekuji[editovat zdroj]

Ja se to vsecko jeste ucim. Tak dekuji za pripominky! :-) Mam dotaz: jestlize ty zmeny neulozim, budou existovat zde zitra, kdyz se znovu prihlasim?V.B. 17:27, 23. 4. 2007 (UTC)

Urgentně upravit[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Udržitelnost. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vrba 20:56, 5. 5. 2007 (UTC)

Upravit[editovat zdroj]

Ahoj, smáznul jsem Tvou přidanou šablonu do článku Ekologické zemědělství. Tato šablona se používá tehdy, když je v článku třeba upravit vzhled a styl. A tento článek to nepotřeboval, spíše by tato šablona neuškodila článku Udržitelnost (např. odkazy na jiné wikipedie nejsou vhodným zdrojem apod.). Kdyby jsi se mnou nesouhlasila či měla nějaké připomínky, stačí napsat zde a můžeme se o tom pobavit:-) Jinak se měj pěkně a doufám v Tvé další kvalitní příspěvky. --Podzemnik

Ahoj, Podzemniku, ja jsem jeste u tohoto novacek; cenim Tve informace. Mam tedy k tobe par dotazu. Co se Udrzitelnosti dotejce, rekneme ze najdu lepsi zdroje, ale presto bych rada upozornila ctenare na jine clanky (v anglictine). Kam to dat? Co se tyce Ekol. zemedelstvi, tak si myslim, ze ten clanek potrebuje lepsi a sirsi informace. Tim jsem chtela docilit tou sablonou. Jat to udelat jinak? Dik. V.B. 17:45, 18. 1. 2008 (UTC)
Pokud chceš upozornit čtenáře na jiné kvalitní zdroje, které se přímo dotýkají tématu článku, je dobré je dát do sekce Externí odkazy. Pokud si myslíš, že článek Ekologické zemědělství potřebuje doplnění informací, doplň je pokud možno sama, nejlépe s odkazy na kvalitní zdroje. Šablona upravit slouží k označení článků, které nesplňují wikipedický či češtinářský sloh. --Podzemnik 23:02, 18. 1. 2008 (UTC)

Vyznamenání[editovat zdroj]

„Nováček“

Dobrý den, dovolte mi zpestřit Vaši stránku za 224 editací a dobu hodně přes měsíc zde strávenou prvním uživatelským vyznamenáním za věrnost. Nyní jste oficiálně „Nováčkem“! Blahopřeji a přeji ještě mnoho dalších editací . Kolega --Zákupák 6. 11. 2008, 05:42 (UTC)