Diskuse s wikipedistou:UP3/Nezaregistrovaný

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Veganarchista
  Veganarchism.svg  

 

Uživatelská stránka
Plná verze
Diskuze
Pomocné
Naplánované
Archivy
Archiv 195.47.4.49
Archiv roku 2006
Archiv roku 2007

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete něco dozvědět o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. --Luděk 21:33, 10. 4. 2006 (UTC)


Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Chci Vás však poprosit o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak článek bude vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty stránkou nejdůležitější, zobrazují se tam veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změny i historie článku zbytečně znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, tak vyplňte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň také dáváte najevo, že další změny v nejbližší době neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout a opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc. --Egg 13:21, 16. 4. 2006 (UTC)

Beru na vědomí, budu se snažit.

Prosím, nepoužívejte nadpisy ve formátu = Nadpis = nebo =Nadpis= ale pouze ==Nadpis==, == Nadpis == nebo také === Nadpis ===, ===Nadpis===. Problém je totiž v tom, že ten s jedním rovnítkem je příliš veliký (stejně jako nadpis celého článku), a tak se nepoužívá, nebo jen opravdu velice výjimečně. Další rady jsou na stránce Wikipedie:Vzhled a styl. Aktron 15:37, 17. 4. 2006 (UTC)


Zdá se mi, že se s těmi náhledy a shrnutím editace moc nesnažíte. --Egg 22:41, 18. 4. 2006 (UTC)

Nos[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Nos. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit alespoň mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Egg 22:41, 18. 4. 2006 (UTC)