Diskuse s wikipedistou:Tvskyfreak

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Juan de Vojníkov 1. 2. 2010, 13:06 (UTC)

Dobrá rada[editovat zdroj]

Zdravím, šablonu Pracuje se, je lepší vkládat na úplný začátek stránky. Takhle hrozí, že si ji někdo nevšimne a stránku bude i přesto editovat, což pak způsobí na Vaší straně rozčarování.--Juan de Vojníkov 1. 2. 2010, 13:25 (UTC)

Loga[editovat zdroj]

Dobrý den, nenahrávejte prosím žádný obrazový materiál, k němuž nemáte autorská práva/který nebyl uvolněn se svobodnou licencí. Porušujete tím autorský zákon. Licence na nekomerční použití na Wikipedii nestačí. Pokud byste chtěl vyjednat uvolnění pod některou ze svobodných licencí, podívejte se na stránku Wikipedie:OTRS. S pozdravem --Mercy 26. 4. 2010, 14:05 (UTC)

Shrnutí[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, nebudou je muset dále zkoumat a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --K123456 9. 5. 2010, 08:31 (UTC)

Retro Music Televistion[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Retro Music Television, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Juan de Vojníkov 28. 5. 2010, 08:28 (UTC)

Významnost[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Seznam kanálů ve Sky Digital: Zprávy. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Ragimiri 12. 6. 2010, 08:44 (UTC)

To samé platí pro:

--Ragimiri 12. 6. 2010, 08:48 (UTC)

IMHO nejsou encyklopedicky významné ničím, rovnou bych to dal na smazání. Sky Digital je sice největším v Evropě, ale stále jen jedním z mnoha distributorů televizních programů. Budeme zde mít programové nabídky všech dalších kabelových a satelitních operátorů a budeme je udržovat aktuální? Je záležitostí takového operátora, jak bude své zákazníky informovat o přehledu jím šířených programů, proč by se tak mělo dít zrovna prostřednictvím Wikipedie? Bohatě by stačil jeden externí odkaz na programovou nabídku v článku Sky Digital. --Milda 12. 6. 2010, 09:12 (UTC)

Prosím vyplňujte kolonku „Shrnutí editace“[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, nebudou je muset dále zkoumat a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. Faigl.ladislav slovačiny 13. 6. 2010, 07:52 (UTC)

Gymnázium Dr. Karla Polesného[editovat zdroj]

Ahoj, ty zde studuješ? Budu ráda za tvou pomoc na tomto článku. --K123456 27. 6. 2010, 07:50 (UTC)

Jo, studuju, a ty?--Tvskyfreak 27. 6. 2010, 07:51 (UTC)
Jo já taky. --K123456 27. 6. 2010, 07:52 (UTC)
Ahoj, promiň, že tě otravuji, ale chtěla jsem se zeptat jestli némáš nějakou lepší fotku této školy. Pokud umíš nahrávat na commons, tak jí tam nahraj, pokud ne tak se mi ozvi na mou diskuzi a tam se domluvíme. Ono je to docela těžké získat nějakou slušnou fotku kvůli autorským právům. Třeba tahle aktuální je z roku 1919, proto šla bez problémů nahrát.

Wikivyznamenání – nováček[editovat zdroj]

Wikivyznamenání za věrnost wikipedii – Nováček

Ahoj kolego. Uděluji Ti toto vyznamenání za věrnost. Náleží každému, kdo má více jak 200 editací a je zde déle než 1 měsíc. Tobě náleží od 28. 05. 2010 06:50:29. Můžeš si ho vystavit na tvou stránku. Pěkné prázdniny přeje K123456 19. 7. 2010, 11:26 (UTC)

Díky moc:D--Tvskyfreak 19. 7. 2010, 11:29 (UTC)

[editovat zdroj]

Ahoj, dostal jsi nějakou reakci na dotaz, který jsi položil Wikipedie:Pod lípou (práva)#Logo nebo zatím nic?--Jan Polák 19. 8. 2010, 09:30 (UTC)

Vítání nováčků[editovat zdroj]

Zdravím, nechci Vás limitovat v činnosti, ale nováčci, kteří ještě neprovedli žádnou editaci, se nevítají. :) --Wespecz 24. 8. 2010, 17:16 (UTC)

To je jen počáteční nadšení, že jsem objevil něco nového, za chvíli mě to přejde :) Ale díky za upozornění :) --Tvskyfreak 24. 8. 2010, 17:18 (UTC)

Zdravím[editovat zdroj]

Ahoj, taky volno, co :-) Měj se pěkně ♥ K123456 27. 9. 2010, 05:58 (UTC)

Jojo, sice bych se měl učit, ale co už... :D--Tvskyfreak 27. 9. 2010, 06:00 (UTC)
No, právě já taky :-D Ale wiki je lákavější než zeměpis a literatura. ♥ K123456 27. 9. 2010, 06:05 (UTC)

Gymzn fotka[editovat zdroj]

Zdravím, a jdu za tebou ještě jednou s prosbou. Nemohl by jsi vyfotit gympl. Bouhužel nevlastním žádný foťkách, takže já nemůžu. A kdyby jsi to prosím potom nahrál na commons a vložil do článku. Díky moc ♥ K123456 20. 10. 2010, 04:34 (UTC)

Jak se pozná Dobrý a Nejlepší článek[editovat zdroj]

Z diskuse o cenách vyplývá, že nevíte, jak se pozná dobrý a nejlepší článek. Pak ted vězte, že dobrý má vlevo nahoře stříbrný puclík a Nejlepší zlatý. Dokonce jsou i seznami na ty články.--Juan de Vojníkov 12. 12. 2010, 21:38 (UTC)

Gymzn má na to???[editovat zdroj]

Ahoj, nevím, jestli sis všiml, ale nominovala jsem článek gymzn jako kanditáda na dobrý článek. Teď už čekám jen na recenze a komentáře, můžeš my potom (jestli chceš) pomoct. Co myslíš má na dobrý článek?? Pěkné prázdniny ♥ K123456 26. 12. 2010, 15:29 (UTC)

No každopádně, kdyby jsi měl nějaké jiné zdroje, tak neváhej a doplň je. Když už jsem s tím začala, tak ho chci s tvou pomocí dotáhnout mezi dobré. Zdraví ♥ K123456 26. 12. 2010, 15:34 (UTC)
Jo ještě něco, a předem promiň, že tě zase otravuji. Nemohl by jsi tu fotku u gymzn trochu zesvětlit (nebo popřípadě dodat lepší, když to půjde) a dodat ještě nějaké další fotky, třeba jídelny, tělocvičny, posilovny nebo některé učebny. Já bych ráda, jenže nevlastním digitální fotoaparát, tak kdybys mohl.... Tisíceré díky ♥ K123456 27. 12. 2010, 19:17 (UTC)

Londýnská univerzita[editovat zdroj]

Ahoj kolego, vzhledem k tomu, že máš na této stránce vyvěšenu pracovní šablonu, uložil jsem Ti opravený popisek k obrázku (i s obr,) na tamější diskusní str. Měj se--Feťour 28. 12. 2010, 08:13 (UTC)

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Feťour 28. 12. 2010, 11:56 (UTC)

Miami[editovat zdroj]

Ahoj, vše nejlepší do nového roku. Koukal jsem, že jsi v minulém měsíci připnul článku Miami stříbrný puzzle značící DČ. Můžu se zeptat na základě čeho a zda-li jsi si článek pročetl? Včera a dnes jsem si článek jen namátkově procházel (a opravoval) a našel jsem takové množství chyb, hlavně tedy typografických (absence mezer před procenty v případech, kde mají být; absence nezlomitelných mezer, které nechávají na konci řádku spojky, které tam nemají být). Jinak ale i faktické chyby. Kupříkladu Downtown není čtvrť, ale označení pro funkční část města, my bychom řekli centrum. Proti této terminologické desinterpretaci byl vyjádřen i názor v diskusi (ten však nebyl reflektován), připomínky byly i ke zbytečné délce a nadbytečné podrobnosti článku. Beru tedy, že na DČ jsou požadavky mírnější, nicméně by článek měl splňovat kritéria pro DČ a neměly by proti němu být připomínky. Díky za odpověď --Faigl.ladislav slovačiny 2. 1. 2011, 12:47 (UTC)

Šablona Překlad[editovat zdroj]

Zdravím, díky za práci na článku Londýnská univerzita. Podle Vašich shrnutí v článku se mi zdá, že článek překládáte z jiné Wikipedie (nekontroloval jsem). Pokud tomu tak je, pak je potřeba, aby jste vždy uváděl odkud čerpáte, aby bylo vyhověno licenci CC-BY-SA 3.0 a aby tak nebyla porušována cizí autorská práva. Nejlepší je toto zmínit jak ve shrnutí editace (např. "z en.wiki, článek xxx, případně ještě revize xxx") tak speciálně k tomu určenou šablonou {{Překlad}}. Pokud tedy jde skutečně o překlad z jiné wiki, pak prosím o dodatečné vložení této šablony (a správné vyplnění všech údajů vč. konkrétní revize, z které jste čerpal). Tím sice zůstanou minulé verze článku dostupné z historie prakticky závadné (bez zmínění původních autorů), ale alespoň ta stávající nebude porušovat cizí práva. Napříště by byla potřeba šablonu v podobném případě vkládat ihned při prvních kouscích překladu. Díky za pochopení a ať Vám jde práce na Wikipedii od ruky :-) Palu 3. 1. 2011, 01:24 (UTC)

Vyznamenání za věrnost wikipedii – Učeň[editovat zdroj]

Učeň

Ahoj,

zdravím tě. Jak jde škola, tedy pokud už nejsi z gymzn venku, že? Zde máš další wikivyznamenání, tak si ho užij. Zdraví ♥ K123456  23. 12. 2011, 14:27 (UTC)

Portál Televize[editovat zdroj]

Dobrý den, možná jste zrovna zaneprázdněn jinými věcmi(studuji na gymnáziu), tak jsem si říkal, jestli nemám více pomoct s tvorbou článku, tenhle portál má skvěle našlápnuto, ale musí se jít dál. PS: S logy si hlavu nelámej, nahrávám je z angl. Wikipedie z Commons ve formátu .svg Pěkný den přeje --Pechy1422000 (diskuse) 17. 6. 2013, 16:12 (UTC)

BSkyB[editovat zdroj]

Nazdar Tvskyfreaku, díky za pochvalu mých článku a že jsi se vůbec ozval (já také studuji, ale o prázdninách mám víc času:-).) Nicméně se na tebe obracím s prosbou, jestli bys nemohl udělat článek na British Sky Broadcasting nebo přepracovat tento článek a přesunout ho na heslo British Sky Broadcasting (BSkyB) s tím, že bys zmínil i British Satellite Broadcasting a další:-). Mimochodem z TV portálu tě nevyháním ba naopak bych byl rád, kdybys zůstal u Sky a věcí kolem toho a já u BBC :-). Zdraví --Pechy1422000 (diskuse) 6. 7. 2013, 17:13 (UTC)