Diskuse s wikipedistou:Strašidlo

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vidím, že se zjevujete až po setmění, já sem si tedy rozsvítil, abych se nebál.--Juandev (diskuse) 17. 12. 2016, 19:26 (CET)

Děkuji Vám za informace v článku Hardbass. Bohužel obsahuje text, který není v českém jazyce a je nutno ho přeložit, nebo strojově přeložený text, který vyžaduje důkladnou jazykovou korekturu. Pokuste se prosím přeložit alespoň část textu tvořícího ucelený článek. Po týdnu se rozhodneme, zda neupravené části takového článku úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.


Thank you for adding the article Hardbass. Unfortunately, the text is not in the Czech language and must be translated. Please try to translate at least part of the text; after one week, a decision will be made whether to keep or delete the untranslated sections. Also, please do not use automated translations, since they are often of poor quality. Thank you for your understanding. --Harold (diskuse) 14. 1. 2019, 15:56 (CET)

Ahoj. Upozorňuji, že jde o strojový překlad tragické jazykové kvality. --Harold (diskuse) 17. 1. 2019, 14:19 (CET)

Non plus ultras[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Non plus ultras, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: https://www.csfd.cz/film/137644-non-plus-ultras/prehled/

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Desolated Angel (diskuse) 9. 11. 2019, 13:06 (CET)

A řekni mi, odkud mám jako čerpat. Strašidlo (diskuse) 9. 11. 2019, 16:58 (CET)