Diskuse s wikipedistou:Siegfried Wisser

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. S přáním příjemného zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 20. 1. 2019, 15:46 (CET)

Přidávání odkazů[editovat zdroj]

Dobrý den, vítejte na Wikipedii! Některé z Vašich přídání externích odkazů jsem vrátil zpátky - ty, které přidávaly odkaz na cz.figu.org. Odkazujete totiž na hlavní stránku a na této hlavní stránce nevidím žádné pojednání ani o parapsychologii, ani o kruzích v obilí. Je možné, že na stránkách je nějaký text, který by mohl být k tématu relevantní - odkažte tedy přímo na něj. Zároveň ale dbejte na to, aby vkládání odkazů nebylo přes míru a nešlo o snahu o propagaci. Díky, --Martin Urbanec (diskuse) 20. 1. 2019, 15:56 (CET)

Buddha[editovat zdroj]

Dobrý den, nepřidávejte, prosím, do Wikipedie obsah propagačního charakteru nebo odkazy na své soukromé stránky či stránky, se kterými jste spojeni. Wikipedie není prostředkem pro propagaci či reklamu, ani pouhou sbírkou externích odkazů. Rozšiřování encyklopedického obsahu je však samozřejmě vítáno. Děkuji za pochopení.--Perid (diskuse) 6. 4. 2019, 20:45 (CEST)

Za opakované vkládání spamu jsem Vás zablokoval, zatím na dva dny. Prosím, nepokračujte v tom. --Jvs 7. 4. 2019, 21:45 (CEST)

Varování[editovat zdroj]

Dobrý večer, jak tak koukám jste na nejlepší cestě zde skončit, mrkněte pls na WP:WJE, WP:CWN, WP:Časté chyby a také WP:ŽOÚ, jakékoliv pokračování v tomto stylu ten požadovaný indef blok zajistí--Horst (diskuse) 10. 4. 2019, 21:56 (CEST)