Diskuse s wikipedistou:RiniX/2016

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítejte

--Leome 323 ♥ (diskuse) 9. 5. 2016, 22:03 (CEST)

Dobrý den, pokud chcete na hesle pracovat, vložte šablona:Pracuje se--Horst (diskuse) 10. 5. 2016, 09:07 (CEST)

Náhled

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení.

Věnujte také, prosím, pozornost upozornění výše. S pozdravem, --Pcnavod (diskuze), 10. 5. 2016, 17:40 (CEST)

Battlefield 1

Dobrý den, píšu vysvětlení k revertům vašich úprav. Těchto úprav si ceníme, bohužel ale vaše editace způsobily poškození formátování zdrojového kódu, což mělo dva hlavní dopady: celý infobox se stal nepřehledným a téměř nepoužitelným. Kromě toho nebylo možné sledovat další změny, které jste provedl. Proto se velmi těžko prováděly úpravy dalším lidem, i když chtěli ponechat alespoň částečně vaše úpravy. Za tuto chybu určitě nemůžete sám, jedná se pravděpodobně o chybu vizuálního editoru, který jste použil. Vyzkoušejte prosím možnost Editovat zdroj nebo jiný internetový prohlížeč a můžete v úpravách pokračovat dál. --LiMr (diskuse) 24. 5. 2016, 20:07 (CEST)

Domluva

Zdravím, sice pozdě, ale přece, reaguji na Váš komentář v mé diskuzi - na sérii Battlefield jsem ani nezačal pracovat a zatím to nemámm ani v plánu, mým plánem je teď dokončit celou sérii Call of Duty vč. spinoffů, což je ještě běh na dlouhou trať. Zatím si myslím, že jsem jí alespoň ze 1/3 vytáhl z katastrofálního stavu, ve kterém se nacházela, ale je tam ještě hodně práce. Tedy, nad Battlefieldem máte z mé strany volnou ruku, kolego. :) S pozdravem, --M4S4CR (diskuse) 11. 9. 2016, 22:27 (CEST)

Subpahýl

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Quake engine. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. Nevím, zdali tohle chcete nechat tak nebo pracovat. V opačném případě využijte šablonu {{Pracuje se}}. --OJJ, Diskuse 12. 9. 2016, 06:04 (CEST)