Diskuse s wikipedistou:Plhal

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

ECC[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku ECC. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Kacir 18. 11. 2008, 23:12 (UTC) Prosím, upravte text do encyklopedické formy. Díky --Kacir 18. 11. 2008, 23:12 (UTC)

Příkazy AT[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Příkazy AT. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Elm 22. 12. 2008, 12:05 (UTC)

Kmitočtové pásmo[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Kmitočtové pásmo. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Elm 22. 12. 2008, 12:08 (UTC)