Diskuse s wikipedistou:Marek Wikipedista

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vyznamenání Studenta[editovat zdroj]

Dobrá voda (vrch)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Dobrá voda (vrch). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.

Založení článku a vzápětí toto je pro mě nepochopitelné. Příště prosím zakládej jen články, u kterých dokážeš garantovat alespoň minimální požadovaný rozsah. Díky. --Harold (diskuse) 28. 1. 2018, 11:49 (CET)

Informuji, že článek Dobrá voda (vrch) jsem znovu označil jako subpahýl. Pokud nejsme schopni napsat o tématu víc než dvě věty s triviálním obsahem, je na zvážení, zda je téma encyklopedicky významné a patří do encyklopedie. Za rozšíření budu jenom rád, nicméně ani připsání takovéto věty nedělá ze subpahýlu článek. --Harold (diskuse) 30. 3. 2018, 19:19 (CEST)

@Harold: S tím bohužel nic neudělám... Marek Wikipedista (diskuse) 31. 3. 2018, 09:28 (CEST)

Hurikán Florence[editovat zdroj]

Zdravím, rozšíření článku bylo potřeba. Nemusíme z toho dělat vědu, jenom se snažím, aby byl můj překlad co nejpřesnější. Co se týče Vašich editací, často změnily význam vět. Například ta tlaková níže se nepohybovala ze západního pobřeží Afriky, ale k západnímu pobřeží přes samotnou Afriku. To už je teď upravené. Dávám Vám za pravdu, že dávat aktuální kategorii do infoboxu nebylo nejšťastnější rozhodnutí. Nejsem si jistý překladem slova „landfall“, tak jsem zvolil tuto variantu. Odkazy samozřejmě mám v plánu dodat, teď se ale snažím, aby byla verze článku co nejaktuálnější. Jestli chcete, můžete s odkazy a referencemi už začít. Děkuji a hezký den!
Wikipedista DanielG163 (diskuse) 14. 9. 2018, 23:16 (CEST)