Diskuse s wikipedistou:MarekDoležel07

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Strojové překlady[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Ferrari FXX-K. Bohužel obsahuje text, který není v českém jazyce a je nutno ho přeložit, nebo strojově přeložený text, který vyžaduje důkladnou jazykovou korekturu. Pokuste se prosím přeložit alespoň část textu tvořícího ucelený článek. Po týdnu se rozhodneme, zda neupravené části takového článku úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.


Thank you for adding the article Ferrari FXX-K. Unfortunately, the text is not in the Czech language and must be translated. Please try to translate at least part of the text; after one week, a decision will be made whether to keep or delete the untranslated sections. Also, please do not use automated translations, since they are often of poor quality. Thank you for your understanding.

Týká se to taky článků Koenigsegg Jesko a Lamborghini Aventador J. Prosím, nevkládej do Wikipedie strojové překlady velmi nízké jazykové kvality. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 27. 5. 2020, 13:39 (CEST)