Diskuse s wikipedistou:MMN

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Koukám, že už tu chvilku působíš a nikdo tě ještě nepřivítal. Tož vítaj.JAn 15:35, 22. 2. 2006 (UTC)

Podpis[editovat zdroj]

Zdravím! Chtěl bych Vás požádat, jestli si nechcete změnit podpis. Přeci jenom Марек Михаилович není zrovna pro většinu česky mluvících nejsnadnější napsat (a bohužel i přečíst). Ideální by bylo, kdyby Váš podpis obsahoval jako identifikaci Vaše přihlašovací jméno. Jde jen o usnadnění života ostatním. Není přeci třeba své názory ventilovat v každém podpisu, byť třeba jen symbolikou. Díky moc! --Miraceti 21:20, 3. 10. 2006 (UTC)

Tak mi ještě povězte, jaký postoj podle Vás můj podpis vyjadřuje. Марек Михаилович 21:22, 3. 10. 2006 (UTC)
To je úplně jedno. Ale když to chcete, na vlastní stránce zdůrazňujete, že jste Slovan. Použití cyrilice to docela hezky symbolicky vystihuje. Ale je to opravdu zcela jedno. Důležité je, že nečeské znaky komplikují jiným spolupráci na projektu Wikipedie. Nejste první, u koho se to diskutuje, už jsme tu měli i Japonce. Prosím, nesnažte se hrát hru na schovávanou, není to na české Wikipedii nijak populární. MMN je podle mě dost hezká zkratka do podpisu! Děkuji. --Miraceti 21:51, 3. 10. 2006 (UTC)

Obr. bez zdroje[editovat zdroj]

Dobrý den. Díky, že nahráváte na Wikipedii obrázky. Abychom měli jistotu, že je možné je zde použít, je u každého třeba uvádět jeho původ a licenci. Protože obrázky, které tyto údaje postrádají, jsou po týdnu mazány, prosím Vás o doplnění informací v následujícím souboru:

Podrobnosti o problematice autorských práv na Wikipedii jsou na stránce Wikipedie:WikiProjekt Licence souborů. Přehled použitelných šablon pro licence je k nalezení na Wikipedie:Popisky licence souborů. Budete-li mít nějaké dotazy, obraťte se na mne, rád Vám pomohu. Tlusťa 09:14, 26. 10. 2006 (UTC)

Aalto-yliopisto[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Aalto-yliopisto. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 3. 7. 2014, 15:12 (UTC)

DrD a Altar (IČ 48582484)[editovat zdroj]

Prosím, zvaž odstranění odkazu na zaniklé nakladatelství Altar (IČ 48582484). Podívej se do ARESu - ten, kdo vytvořil a vydával herní systém DrD 1.0 a dále není ten, kdo vydává herní systémy DrD Plus a DrD II. Rozdílné IČ(O) = rozdílné firmy (byť se stejným názvem); rozdílní lidé/majitelé (Klíma, Kučera). Tzn. to co jsem uvedl je zcela ověřitelná pravda, byť ne zcela známá. Zombie(CZ) (diskuse) 16. 6. 2016, 12:01 (CEST)

Nevhodné shrnutí editace u Ivany Cabrnochové[editovat zdroj]

Dobrý den, na Wikipedii zanechte urážek osob. Děkuji za pochopení.--Kacir 8. 10. 2016, 17:40 (CEST)