Diskuse s wikipedistou:Lubor Ferenc

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Archiv
Archiv:

2013 až 2017


Editujte s odvahou[editovat zdroj]

Dobrý večer. - Nikdy se neptejte: „Proč jsou v tom článku chyby?“ Jsou tam, protože jste je VY neopravili! Takže když něco zahlédnete, nestůjte, nečekejte, vyhrňte si rukávy a dejte se do práce. Pokud si nadále nejste jisti, pokusíme se to vysvětlit podrobněji. Prostě když uvidíte článek, který obsahuje chybu, trapné vtípky nebo je zcela nesmyslný, na nic se neohlížejte a článek opravte, upravte, nebo jej napište celý znova, úplně od začátku. Věci, o kterých pochybujete, přemístěte na stránku „Diskuse“ u článku. Taková je podstata Wikipedie a taková zůstane na věčné časy.:::::K tomu není nutno nic dodávat. Srdečný pozdrav--Jan kozak (diskuse) 8. 2. 2018, 20:42 (CET)

Diskuse s Janem kozakem[editovat zdroj]

Ahoj, prosím, zdrž se zbytečného diskutování na diskusní stránce kolegy Jana kozaka, obzvlášť je-li Jan kozak právě v tu chvíli zablokovaný. Je to velmi nevhodné a nic užitečného to Wikipedii nepřináší. Děkuji za pochopení. --Jan KovářBK (diskuse) 11. 2. 2018, 15:40 (CET)

OK, máš pravdu. Jen jsem netušil, že je kolega zablokovaný – viz DS Jana Kozaka čas 15:31 (moje editace) versus čas 15:31 (tvoje editace). Měj se, zdraví --Lubor Ferenc (diskuse) 11. 2. 2018, 15:50 (CET)
Rozumím, to se stát může. Ostatní platí, Wikipedii to vážně nic nepřináší. --Jan KovářBK (diskuse) 11. 2. 2018, 15:51 (CET)