Diskuse s wikipedistou:Lubomir.ludvik

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Jan Polák (diskuse) 6. 5. 2013, 05:46 (UTC)

Seznam křížů v Rouchovanech[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Seznam křížů v Rouchovanech. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Matěj Suchánek (diskuse | příspěvky) 4. 5. 2013, 15:33 (UTC)

Heslo bude mít celkem 21 křížů, s fotografiemi, s gps v mapě Lubomir.ludvik (diskuse) 4. 5. 2013, 15:44 (UTC)
Kolego, pro Vaši informaci: Pokud je v závěru článku odkazován článek z Wikipedie, je vhodné jej zařadit raději do části „Související články“, než „Externí odkazy“. Jinak díky za článek. Nevyšla ke křížům například nějaká publikace atp.? A současně s kříži byste mohl, pokud máte chuť, rozšířit článek o vlastní obci Rouchovany… Dávám Vám to jako tip, nikoliv jako nějaké úkolování. Pravděpodobně jste totiž s Rouchovany blížeji seznámen a budete mít k dispozici i potřebnou literaturu. --Jan Polák (diskuse) 6. 5. 2013, 05:46 (UTC)
odkaz jsem zařadil dle vašeho doporučení, žádná publikace neexistuje (jen o rouchovanské madoně), dle časových možností určitě ještě něco k Rouchovanům přidám.--Lubomir.ludvik (diskuse) 6. 5. 2013, 19:28 (UTC)

Shrnutí editace[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 10. 3. 2018, 08:19 (CET)

Malá editace[editovat zdroj]

Dobrý den. Neoznačujte prosím velké editace jako malé. Malou editací se rozumí pouze drobné úpravy jako opravy překlepů a chyb či změny formátování. Přidávání obsahu jako např. ve vaší editaci článku Edvard Beneš není malou editací. – J. M. (diskuse) 28. 3. 2018, 00:32 (CEST)

Upozornění[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Křesťansko-sociální spolky za Rakouska-Uherska. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 6. 4. 2018, 17:40 (CEST)

Prosím nevkládejte žádnou nekvalitní fotodokumentaci do hesel galerií. Národní galerie a některé další galerie poskytly k těmto účelům vlastní profesionálně zhotovené fotografie a Vaše editace jsou nežádoucí. Děkuji.--NoJin (diskuse) 7. 4. 2019, 23:44 (CEST)