Diskuse s wikipedistou:Jvs

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Archiv 1 (18. 2. 2007 - 22. 3. 2008) | Archiv2 (31. 3. 2008 - 4. 3. 2009) | Archiv3 (11. 3. 2009 - 16. 11. 2009) | Archiv4 (3. 12. 2009 - 5. 8. 2010) | Archiv5 (23. 8. 2010 - 30. 8. 2011) | Archiv6 (1. 9. 2011 - 5. 2. 2013) | Archiv7 (8. 2. 2013 - 31. 12. 2013) | Archiv8 (2014) | Archiv9 (2015) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Vy|ty Tento uživatel dává přednost vykání, ale ani tykání ho neuráží.

Toto je diskusní stránka. Nové příspěvky prosím přidávejte na její konec, případně použijte tlačítko „Přidat téma“.

Obnovení a doplnění stránky Sdružení místních samospráv[editovat zdroj]

Pěkný den, chtěla bych vás poprosit o obnovení smazané stránky Sdružení místních samospráv ČR, sebrala jsem mezitím dostatek zdrojů a ráda bych článek doplnila o zdroje. Díky

@BlanchMik: Text obnoven na Wikipedista:BlanchMik/Sdružení místních samospráv České republiky. --Jvs 1. 6. 2020, 11:36 (CEST)[odpovědět]

[upozornění] Udělátko Bezpečný rychlý revert je zastaralé[editovat zdroj]

Zdravím,

touto zprávou bych vás rád upozornil, že udělátko Bezpečný rychlý revert je zastaralé. Stejnou funkcionalitu umožňuje i MediaWiki v základu. Tato funkce se dá aktivovat v nastavení na kartě Vzhled, pod Zobrazit žádost o potvrzení při kliknutí na odkaz pro rychlé vrácení editace.

Je možné, že udělátko přestane kdykoliv bez upozornění fungovat, či bude smazáno jakožto nahraditelné. Jakékoliv otázky je možné klást na technické Pod lípě.

S pozdravem a díky za to, co pro Wikipedii děláte,
--Martin Urbanec (diskuse) 8. 6. 2020, 19:09 (CEST)[odpovědět]

Reakce na smazání stránky Sportcomplex Břeclav[editovat zdroj]

Zdravím, jakožto autor stránky Sportcomplex Břeclav, kterou jste ke dni 1.6.2020 smazal, bych se chtěl dozvědět více o smazání zmíněné stránky.

Třebaže na Wikipedii působím teprve 5. měsícem, jsem toho názoru, že ze svých dosavadních editací jsem načerpal dostatek zkušeností ke tvorbě stránky vlastní. Když jsem svou první, zmíněnou stránku začal vytvářet, věděl jsem, že není absolutně dokonalá a též jsem věděl, že jsou zde určitá rizika, která ohrožují smazání (jako například Encyklopedická významnost, důvěryhodnost a nezávislost zdrojů, atp.) Nicméně měl jsem v plánu každý týden (při nejhorším každý druhý týden) stránku obohacovat, vylepšovat a všeobecně editovat, aby byla lepší a lepší. Plně chápu vaše rozhodnutí, vím, že přes 13 let na Wikipedii se nezapře a jistě máte spoustu zkušeností, ale obdržel jsem několik překvapených reakcí na to, že stránka byla smazána, mezi nimi je i prezident cyklistického sportovního klubu, o němž stránka pojednávala. Jsem si vědom všeho, co hrozilo a uvědomuji si i to, že lhůta odloženého smazání časem vypršela. Ano, psalo mi několik zkušenějších Wikipedistů, co bych mohl na stránce zlepšit a já se jejich tipy a názory zabýval s tím, že časem a podle plánů bych je nějakým způsobem do stránky začlenil. Zůstává tak pouze má poznámka - jsem toho názoru, že před tím, než jste stránku smazal, mohl jste mi, jakožto autorovi, dát vědět.

- Považuji za zcela běžné a přirozené, že Wikipedii a její stránky může kdokoliv jakkoliv upravovat, ovšem o mazání stránek, které jsou 
  čtené a ve stádiu vývoje není žádná zmínka. -

Proto bych rád věděl, zda je i mazání takových stránek normální a dozvěděl se další (minimálně 2) důvody, proč stránka musela být smazána.

S přáním pěkného dne a zdraví Wikipedista Seneb.pilif Seneb.pilif (diskuse) 9. 6. 2020, 18:45 (CEST)[odpovědět]

@Seneb.pilif: Dobrý den, pokud v tomto případě 14 dní nestačilo ke splnění požadavků na enc. významnost, mohu stránku obnovit ve Vašem uživatelském prostoru, kde na ní můžete dále pracovat bez časového tlaku. --Jvs 10. 6. 2020, 19:28 (CEST)[odpovědět]

společnost Weber[editovat zdroj]

Dobrý večer, Zajímalo, jak mám přidat na wikipedii historii firmy weber. Opakovaně zkouším přidat a stránka je neustále mazána. Můžete mi prosím vysvětlit, co je na tomto obsahu závadného?

Historie společnosti Weber 1900: Na počátku 20. století byly ve Francii založeny společnosti Weber a Broutin. George Weber a Jean-Baptiste Broutin tehdy vyráběli ve svých pařížských závodech sádrové a vápenné dvouvrstvé omítky. Společnosti se spojily v roce 1927.

1946: Po 2. světové válce společnost expanduje na trh stavebních renovací.

1970: V roce 1970 se stává součástí koncernu Poliet a postupně se rozšiřuje.

1982: V roce 1982 se Weber et Broutin začíná rozvíjet v rámci evropských trhů. 1990: Expanze společnosti Weber v Evropě nabírá na obrátkách - rozšíření výroby do Itálie, Německa, Východní Evropy,...

1996: Weber se připojuje ke koncernu Saint-Gobain. Ze společnosti se stává Saint-Gobain Weber.

1998: Převzetí společností Quartzolit a Concreto v Jižní Americe. Současně s tím se díky provozům v Thajsku, Číně a Malajsii stává druhou největší mimoevropskou oblastí vývoje Asie.

2008: Saint-Gobain kupuje Maxit Group, a rozšiřuje tak svoji oblast působnosti i do severských a baltských zemích, přičemž současně upevňuje svoji pozici v Německu, Beneluxu, Střední a Východní Evropě, Rusku a Číně.

2009: Saint-Gobain Weber uzavírá dohodu se společností SODAMCO na Středním východě a rozšiřuje provozy do Libanonu, Sýrie, Jordánska, Kuvajtu, Saudské Arábie, Spojených Arabských Emirátů a Kataru, čímž se mu otevírají nové příležitosti pro rozvoj v této oblasti.

Na wikipedii společnost není uvedena. Opravdu nechápu přístup. Proč nechcete uvést tyto informace. Píšte, že je wikipedie otevřený zdroj a zatím je zde cenzura vytší než v Číně.

Děkuji předem za Vaše vysvětlení. Martin Krch --KrchMartin (diskuse) 10. 6. 2020, 22:54 (CEST)[odpovědět]

Dobrý den, je především třeba, aby článek vyhovoval doporučením Wikipedie:Encyklopedická významnost a WP:Propagační článek. --Jvs 11. 6. 2020, 10:41 (CEST)[odpovědět]

Stránka Sportcomplex Břeclav[editovat zdroj]

Zdravím, po zvážení situace a svých dovedností jsem se rozhodl, že bych rád, abyste stránku o cyklistickém sportovním klubu Sportcomplex Břeclav obnovil na mé stránce, abych ji mohl lépe a dále rozvíjet a po čase znovu publikovat. Pěkný den, Seneb.pilif Seneb.pilif (diskuse) 19. 6. 2020, 13:13 (CEST)[odpovědět]

@Seneb.pilif: Dobrý den, stránku jsem obnovil na Wikipedista:Seneb.pilif/Sportcomplex Břeclav. --Jvs 19. 6. 2020, 16:55 (CEST)[odpovědět]

Prosba o správné nasměrování (prosba o radu) při tvorbě obsahu[editovat zdroj]

Dobrý den,

prosím:

  • kde najdu stručný základ článku (šablona v původním slova smyslu), abych to nemusel lepit po kouskách (zlaté psaní HTML v Notepadu) a mohl se věnovat vkládání pasáží / přímému psaní?
  • Proč jsem systémovými hlášeními vyzýván k tvorbě, ale když tak učiním, tak narazím na lidi? (otázkou pak je, kdo ta systémová hlášení s radami psal, že ;) ).

Proč?

Našel jsem červený odkaz, zjistil, že se nejedná o unikát, ale že na neexistující článek takto odkazuje více článků. Vyrobil jsem tedy nové semínko článku. Na rovinu - nic světoborného to nebylo.

V dobré víře jsem konal přesně podle textu, co na mne vyskočil paradoxně až dnes, při jiné editaci:

"Editační filtr zaznamenal možnou problematickou editaci.
...
A pokud Vás trápí, že červený odkaz slouží hůř čtenářům, pak jej můžete „zamodřit“: Prostě onen chybějící článek na české Wikipedii založte, byť třeba v zárodečné podobě několika smysluplných vět."

Nastalo ovšem "peklo" - během několika hodin varování, že jde o subpahýl, který má být do 7mi dní doplněn (což jsem stihnul v termínu), jinak bude odstraněn. A po doplnění překvapivě - výmaz.

Tady jsem narazil na krypto byrokracii (ano, pročítáním "Potřebuji pomoc" a vyhledáváním návodů jak ABC a XYZ nacpat co článku jsem strávil víc času, než vlastní editací), přitom wiki se tváří ve stylu "tvořte, nestyďte se, když tak to další po vás opraví a vice versa". Když tvoříte, tak ...

Sakra, i jako recenzent jsem naprosto neopravitelné články vracel s poděkováním autorovi za snahu a s vypíchnutím nejhorších chyb v několika bodech.

Pozn.: je mi jedno, jestli tu na pozadí probíhá studená válka "dokonalé encyklopedické články na 20 normostran" vs "zakládejte jako by na tom záležel život".

Nárazově čtu wikipedii a chci na oplátku také trochu přispět.

Nadšení lidí je to jediné, co pohání komunitní projekty. Zvlášť při vědomí, že jejich práci kdokoli kdykoli a (skoro) jakkoli překope.

Děkuji všem, kdo editaci (nejen)Wiki nevzdali.

--Zombie(CZ) (diskuse) 22. 6. 2020, 11:42 (CEST)[odpovědět]

@Zombie(CZ): Dobrý den,

  • 1. zde Wikipedie:Vzhled_a_styl#Vzor -- je to to, co potřebujete?
  • 2. Jaká systémová hlášení máte na mysli? Většinou se dají upravit.

Obecněji: Česká wikipedie se za 18 let existence posunula. Na začátku byla otevřenější a brala skoro jakýkoli text. Teď je zde větší důraz na kvalitu, což obnáší i více mazání. Je to problém. Na jedné straně chceme udržet (resp. pozvednout) standard článků (a zkušených editorů moc nepřibývá), na druhé straně neodradit nové editory. Když tak zkuste nanést toto téma k diskusi třeba na Wikipedie:Pod lípou (u krbu). --Jvs 22. 6. 2020, 16:03 (CEST)[odpovědět]

ad 1) víceméně ano, pomohlo by toto mít při vkládání nového článku (tzv. šablona/template) přímo v editoru. PLUS specifika v dané kategorii. Zkušenost: upravoval jsem EMA a na jejím základě jsem tvořil nový (ale strukturně identický!) článek EBA. Respektive s pokusil, protože data, co jsou v jiných wiki (rámeček v pravo - souřadnice, logo, adresa, mapa ...) se mi ani za boha nepodařilo převést kompletně :/ Logo jsem tam zfixloval vložením obrázku do textu a přesunutím wikikódu :o(. Časová efektivita práce mizerná - stručná aktualizace EMA včetně ověření informací, překladu a získání odkazů cca 30 min, totéž s novotvorbou EBA 2 hodiny :/ - a to jsem si pomohl zkopírováním struktury a základních formulací). Pak chtějte kvalitní články, když je problém udělat aspoň základ článku (a pak se na něj vrhne dav katalogizátorů ;) ).
Když se Wiki za 18 let posunula, tak zrovna TOTO by měl být základ - co nejmíň klacků pod nohy, když už ne přímá podpora tvořícím, tak aspoň odkaz přímo ve formuláři na vzor. Např. propojení českého článku o EBA s jeho jinojazyčnými bratry jsem naklikal úplně náhodou, přitom by to měl být základ, první krok.
Existují základní věci, které uměly amatérské redakční systémy uř před 18ti lety ... Dělal jsem v nich.
ad 2) vím já, odkud to hlášení bylo? Odeslal jsem článek a výše uvedená pobídka na mne vyskočila.
a) nezlobte se, ale vyhledejte si to v systémových hlášeních (např. fulltextem?), určitě nejsou fixní součástí systému.
b) hlášení má pravdu - tvořte, tak ho prosím ponechejte tak jak je ;)
Diskuzi zvážím - jsem tu nárazově. Povzdech: a i tak se bude víc řešit, jestli jsem diskuzi otevřel ve správné části, přičemž se to dotýká všech z uvedených: hlavní debatní stůl/Pravidla/Technika/Návrhy/U krbu.
Zombie(CZ) (diskuse) 24. 6. 2020, 16:11 (CEST)[odpovědět]

"Poděkování"[editovat zdroj]

Nechápu, proč jste smazal články Tupanvirus a Faustovirus (po pravdě jsem nechápal ani důvod, proč jim byla dána nálepka "přeložit", protože byly možná odbornější, ale česky psané). Četl jste je vůbec? Považuji to za poškození wikipedie. Petr Karel (diskuse) 29. 6. 2020, 16:38 (CEST)[odpovědět]

Šlo o strojové překlady. Zkoušel jsem je opravit, ale neměl jsem na to dostatečné vědomosti, a protože se toho neujal nikdo jiný, smazal jsem je. --Jvs 29. 6. 2020, 16:43 (CEST)[odpovědět]
Když jsem doplňoval taxoboxy, jako strojové překlady mi články nepřipadaly a necítil jsem ani potřebu něco upravovat v textu. (Ani vy jste je opravit nezkusil, jak tvrdíte, pouze jste přidal šablonu.) Bohužel jsou články ztraceny; autora si nepamatuji, ale asi nebude mít touhu aktivně přispívat poté, co jste mu udělal, a to se snažil zrovna v oblasti virů, pokryté naprosto sporadicky. Kéž by k podobnému poškozování obsahu na základě Vašich dojmů nedocházelo, i když na to máte jako správce sílu. Petr Karel (diskuse) 30. 6. 2020, 11:55 (CEST)[odpovědět]
Kolego Jvs, zajisté máte možnost ty články obnovit nebo aspoň dát někomu na jeho pískoviště. Dejte to prosím zatím ke mně, když se někdo jiný nepřihlásí. Nelze tvrdit, že ta témata nemají význam. Ty viry existují a pokud ty články obsahovaly informace o nich, tak by se měl najít někdo, kdo z toho udělá validní texty. --Zbrnajsem (diskuse) 30. 6. 2020, 13:01 (CEST)[odpovědět]

Dobrý večer. Texty jsem obnovil na Wikipedista:Zbrnajsem/Faustovirus a Wikipedista:Zbrnajsem/Tupanvirus.

@Petr Karel:

  • Pokud jste byl přesvědčen, že šablona odloženého smazání není na místě, mohl jste ji odstranit, nebo to prodiskutovat s tím, kdo šablonu vložil (v obou případech to byl kolega Draceane). (Dodatečná poznámka: šablona byla vložena 2. 6., tedy až po Vašich úpravách, možná jste si tedy jejího vložení v té době nevšiml?)
  • Pokud už článek byl smazán, stačilo prostě požádat (mě, jiného správce, či na nástěnce správců) o obnovení bez ironického "poděkování".
  • Text jsem si otevřel a posuzoval, zda jej dokážu upravit. Mohl jsem se pokusit o nějaké laické úpravy, uložit je a pak stejně heslo smazat, ale mělo by to smysl?
  • Lhůta odloženého smazání prošla 9. 6., hesla jsem smazal 19. 6.
Děkuji za částečnou nápravu. Neznal jsem některé pro editora nezřejmé postupy wikipedie (netušil jsem, že se články mažou kvůli vypršení lhůty po nalezení pouhých drobných formálních nedostatků; články jsem po smazání považoval za ztracené navždy, což mě dožralo, protože oba jsou o virech na pomezí živých organismů a proto důležitých pro základní hypotézy o vzniku a evoluci prvotních živých soustav). Za ironii se omlouvám. Petr Karel (diskuse) 1. 7. 2020, 10:44 (CEST)[odpovědět]

@Zbrnajsem:

  • Nikde jsem nepsal, že témata považuji za nevýznamná.

--Jvs 30. 6. 2020, 20:30 (CEST)[odpovědět]

Děkuji za Vaši ochotu, kolego Jvs. Myslím, že z toho docela něco bude. --Zbrnajsem (diskuse) 1. 7. 2020, 22:58 (CEST)[odpovědět]

KIRA CRM smazáno i přes doplnění[editovat zdroj]

Zdravím,

po Vašem komentáři "Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významosti" jsem článek kompletně předělal, abych zvýšil "významost". Přesto byl článek smazán, na mé vysvětlení jsem nedostal odpověď (přepis níže). Mohu požádat o obnovení článku a případně komentář, co přesně nesplňuje Vaši představu? Nemám problém text doplnit, ale mazat informativní článek je špatná praxe. Uživatelé by měli mít více zdrojů a nejen pohled velkých hráčů, který není relevantní pro střední a především menší firmy.

Děkuji, Kolly13 (diskuse) 16. 7. 2020, 11:49 (CEST)[odpovědět].

Přepis mé reakce a vysvětlení: Zdravím, článek je nezávislým pohledem na CRM systém, který v dané podobě není jinde na trhu - např. zobrazení klientů a projektů na mapě, bez instalace, apod. Systém je uveden také na jiných místech, viz. Reference. Navíc, v letním čísle v časopisu IT Systems vyjde nezávislý článek na téma CRM systémů pro malé a střední firmy vs. velké systémy. Pokud bych chtěl porovnat stránka Vistos Vistos je obdobná, ale myslím, že i chudší na objektivní reference, ale nepovažuji to za nesplnění podmínky významnosti. Je důležité ukázat čtenářům i jiné informace než nám poskytují mainstreamové zdroje, což je aktuální trend cloudových služeb, tedy snižování nákladů, rychle dostupné informace a jednoduché řešení pro široké portfolio firem, které si nemohou dovolit či nechtěji nákladné systémy. Na závěr, článek je doplněn a za zpětnou vazbu děkuji. S pozdravem, --Kolly13 (diskuse) 29. 6. 2020, 12:57 (CEST)[odpovědět]

Dobrý den, zde souhlasím s tím, co Vám kolega Jan Myšák napsal do Vaší diskuse ("jako NNVZ se mi zdál nanejvýše jeden"). --Jvs 16. 7. 2020, 19:50 (CEST)[odpovědět]

Znovuvytvoření smazaného článku[editovat zdroj]

Zdravím, byl před časem smazán článek, který jsem napsal, kvůli porušení autorských práv (oficiální web, ze kterého jsem čerpal, nejspíše nebyl vhodný k citování, nebo tedy alespoň jsem to tak pochopil). Dříve jsem se z osobních důvodů nemohl tímto zabývat a tak mi "utekl" ten týden, kdy je možnost neduhy opravit a tím pádem byl článek smazán. Pokud napíšu tento článek celý znovu od píky a budu čerpat pouze informace, které vlastními slovy nějak překopu, s tím, že přidám, odkud bylo čerpáno (plus doložím významnost atd.), bude to v pořádku? Nebo pro jistotu mám čerpat pouze z webů, které nemají někde vloženou frázi "Všechna práva vyhrazena", popř. "All rights reserved"? Nebo stačí pouze přeformulovávat informace vlastními slovy? (Omlouvám se, právničina nikdy nebyla mojí silnou stránkou a i po přečtení příruček se v tom dost ztrácím...)

S pozdravem Mates1994 (diskuse) 24. 7. 2020, 20:23 (CEST)[odpovědět]

@Mates1994: Dobrý den, postačí přeformulovat informace vlastními slovy (či spíše vlastními větami). Zdravím --Jvs 26. 7. 2020, 12:59 (CEST)[odpovědět]

Dobrý den, děkuji Vám za vyjasnění. Článek jsem vytvořil, ovšem opět mi na něj bylo vloženo oznámení o doložení významnosti, i přes to, že v něm byly 2 nezávislé zdroje. Pro klid duše jsem při poslední editaci přidal ještě jeden. Mohu to oznámení odstranit sám, když už jsem si na 100% jistý o splnění podmínek významnosti, nebo raději počkat, zda vkladatel odpoví a smaže to? Ozval jsem se cca 20 minut po vložení toho oznámení, večer to budou 4 dny a pořád nic, tak asi neměl čas/příležitost.

S pozdravem --Mates1994 (diskuse) 7. 8. 2020, 16:12 (CEST)[odpovědět]

@Mates1994: Dobrý den, vkladatel většinou nehlídá všechny stránky, kam něco napsal. K jeho upozornění můžete použít např. šablonu {{Odpověď}}. --Jvs 7. 8. 2020, 16:55 (CEST)[odpovědět]

Hello[editovat zdroj]

Hello. Please transfer (Kategorie:Lidé z Tulkarm) to (Kategorie:Lidé z Túlkarim). Thank you.--Mr.Karmi (diskuse) 20. 8. 2020, 14:59 (CEST)[odpovědět]

@Mr.Karmi: OK, done. --Jvs 24. 8. 2020, 17:08 (CEST)[odpovědět]

Thank you 🙂 Mr.Karmi (diskuse) 24. 8. 2020, 17:48 (CEST)[odpovědět]

Poetika[editovat zdroj]

Dobrý den, před nedávnem jste smazal článek Poetika (skupina) pro porušení autorských práv. Můžete prosím detailněji vysvětlit. Použil jsem několik zdrojů, parafrázoval stránky skupiny, přidal odkazy. Děkuji 213.220.224.162 17. 9. 2020, 09:54 (CEST)[odpovědět]

@213.220.224.162: Dobrý den, omlouvám se, nevšiml jsem si, že heslo bylo přepracováno. Nový text jsem obnovil. --Jvs 17. 9. 2020, 16:19 (CEST)[odpovědět]

TEPLATOR[editovat zdroj]

Dobrý den, dnes jsem zjistila, že byla stránka TEPLATOR smazána. Nejprve bych ráda podotkla, že by bylo vhodné nastavit např. automatické zaslání mailu uživatelům, u jejichž příspěvku bylo takto rozhodnuto. Dále bych ráda uvedla významnost tématu na pravou míru. Jedná se zcela o inovativní řešení využití použitého jaderného paliva pro výrobu průmyslového tepla nebo jako zdroj tepla pro CZT. Spolu mnoha dalšími kolegy z ČVUT a ZČU jsem se na tomto konceptu podílela, tedy jeho autentičnost mohu doložit. Vzhledem ke zcela inovativnímu řešení, které jsme s kolegy představili, nelze tedy na tento koncept jinak odkázat, neboť byl poprvé zveřejněj naší výzkumnou skupinou. Veškeré stopy, které k projektu TEPLATOR na internetu odkazují jsou vytvořeny naším týmem. Tento projekt byl minulý týden publikován v SMR bookletu mezinárodní agentury pro atomovou energii (IAEA), což lze spolu s dalšími výše uvedenými aspekty považovat za jeho významnost. Ráda bych tedy pořádala o znovuzprovoznění odkazu. Děkuji za pochopení.Fortoann (diskuse) 17. 9. 2020, 21:03 (CEST)[odpovědět] Fortoann

@Fortoann: Dobrý den, pokud jde o smazání a obnovení stránky, již Vám odpověděl kolega MIGORMCZ. Pokud jde o upozornění při změně nebo smazání, můžete použít funkčnost „Sledované stránky“ (pěticípá hvězdička). Hesla na Wikipedii totiž nemusejí mít jediného autora a posílat upozornění všem, kdo se na něm podíleli, by nebylo vždy vhodné. --Jvs 18. 9. 2020, 09:53 (CEST)[odpovědět]

Reflexe | Signal Festival[editovat zdroj]

Dobrý den. Nemohu souhlasit s vámi navrženým začleněním článku Reflexe pod Signal Festival, protože se jedná o dílo, jehož autorem není Signal Festival (je jeho spoluvlastníkem) a produkci dalšího působení díla festival dále nezajišťuje či na ní pouze participuje. Proto je vhodnější odkazovat na Signal Festival jakožto na kurátora díla. Až na Signal Festival někdo doplní seznam instalací roku 2020, bude odkazovat u Reflexe právě na tento samostatný článek. Dílo bude prezentováno na jiných významných kulturních akcích po celém světě v následujících letech a zařazení pod Signal Festival by tak bylo matoucí a zavádějící. Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem. --Computational Designer (diskuse) 24. 9. 2020, 11:38 (CEST)[odpovědět]

@Computational Designer: Dobrý den. Důvodem pro navrhované sloučení byly pochybnosti o enc. významnosti hesla Reflexe; nenašly by se lepší zdroje? --Jvs 26. 9. 2020, 16:10 (CEST)[odpovědět]

David Heidenreich[editovat zdroj]

Dobrý den, prodloužil jsem článek David Heidenreich. Myslíte, že již splňuje podmínky, aby nemusel být smazán? Děkuji, --Interhofer (diskuse) 26. 9. 2020, 09:27 (CEST)[odpovědět]

@Interhofer: Teď už ano, děkuji. --Jvs 26. 9. 2020, 16:10 (CEST)[odpovědět]