Diskuse s wikipedistou:Jiří Adalbert Jirásek

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení.

Obrázky[editovat zdroj]

Obrázek musí být nejprve načten na Commons, více v Nápověda:Obrázky, až poté na něj lze vložit odkaz do infoboxu /ještě lépe je pak vložit jméno souboru na Wikidata - obrázek se pak bude do infoboxu načítat odatmtud, s tím Vám už mohu pomoci--Horst (diskuse) 25. 1. 2016, 11:20 (CET)

Takhle ten obrázek nefunguje!, používejte náhled, podívejte se jak vypadá historie hesla a vaše příspěvky zde. Nenutťe mne použít blok, abyste si toto přečetl a choval se podle toho. Díky--Horst (diskuse) 25. 1. 2016, 21:35 (CET)

Ten obrázek jsem vložil na Wikidata a funguje z infoboxu. Už s tím nemusíte hýbat--Horst (diskuse) 26. 1. 2016, 13:54 (CET)

Stop[editovat zdroj]

Je mi líto, na hodinu jsem Vaše počínání zastavil, zde vidíte seznam toho, co s heslem děláte. Všichni zde dodržují pravidla, galerie nebude fungovat, dokud nebudou obrázky načteny na Commons, navíc nepatří do úvodu článku. To vše byste viděl, kdybyste používal funkci ukázání náhledu.--Horst (diskuse) 27. 1. 2016, 14:48 (CET)

Vzhled článku[editovat zdroj]

Dobrý den, prosím, přečtěte si WP:Vzhled a styl a zkuste se jím řídit. Tzn. textu nedělit v půlce věty prázdnými řádky, nechávat v textu reference. Předem děkuji za pochopení --Jana Lánová (diskuse) 3. 2. 2016, 14:24 (CET)

Autobiografie[editovat zdroj]

Článek Jiří Jirásek, který jste nedávno napsali, nejspíš nesplňuje všeobecně uznávaná kritéria pro začlenění životopisů. Pravděpodobně byl také již označen jako vhodný ke smazání nebo přímo smazán. Nepropadejte panice. Jestliže…

  • …si přejete vytvořit historický či chronologický záznam o své existenci, můžete si vytvořit svou vlastní stránku na některém z mnoha českých nebo zahraničních freehostingů.
  • …se snažíte sestavit si rodokmen, můžete tak učinit na WikiTree.org (ale prosím nekopírujte jednoduše obsah, pokud nejste přímo jeho autorem, tamní licenční podmínky jsou odlišné od Wikipedie).
  • …jste nebo se chcete stát plnohodnotným přispěvatelem české Wikipedie, můžete se představit na své uživatelské stránce (Wikipedista:Jiří Adalbert Jirásek), kam můžete umístit informace o sobě, včetně své biografie.
  • …si opravdu myslíte, že osoba, o níž jste psali, je dostatečně významná, napište níže prosím argumenty pro její významnost.

Děkujeme a vítejte na Wikipedii! Pokud se daná věc vyřeší, můžete bez problémů toto oznámení smazat.--Hribalm (diskuse) 18. 1. 2020, 22:02 (CET)