Diskuse s wikipedistou:Hanzys

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte. --janbery (diskuse) 13. 6. 2019, 10:29 (CEST)

--Ikcur (diskuse) 26. 8. 2019, 14:05 (CEST)

Báňský záchranář[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji vám za článek Báňský záchranář. Prosím podívejte se na článek, v horní části máte sepsány některé nedostatky článku. Prosím vás o opravu. Děkuji. --Podroužek (diskuse) 27. 8. 2019, 12:09 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Báňský záchranář. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 27. 8. 2019, 14:07 (CEST)

Uvedené nedostatky jsou dostupné tu. Mnoho zdaru. OJJ, Diskuse 27. 8. 2019, 14:07 (CEST)