Diskuse s wikipedistou:GS1921

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Tomas62 (diskuse) 5. 9. 2019, 09:31 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Pantaleon Sazama. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Tomas62 (diskuse) 5. 9. 2019, 09:31 (CEST)

Text článku jsem upravil z nejhoršího, až dokončíte nový text, bude třeba jej vhodným způsobem včlenit do původního článku. JAn (diskuse) 6. 9. 2019, 11:08 (CEST)

MUDr. Jakub Suchánek, Ph.D.[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji vám za zájem o Wikipedii. Jaký máte záměr s článkem MUDr. Jakub Suchánek, Ph.D.? Mohu vám nějak pomoci? Prosím odpovězte zde pod můj text. --Podroužek (diskuse) 14. 4. 2020, 17:53 (CEST)

Dobrý večer. Na pískovišti jsem si vytvořila infobox, který jsem přesunula na článek. Další den jsem chtěla doplnit informace. Jaký mám záměr s článkem? Chci ho rozšířit, doplnit, upřesnit, ale postupně. Vzhledem k současné izolaci nechci pana primáře obtěžovat. Domnívám se, že se jedná o významného lékaře a vědce, který má mít ve Wikipedii svůj článek.

Děkuji za pochopení. GS

Děkuji za odpověď. V takovém případě vám radím připravit si celý článek na svém pískovišti. Až bude celý článek připravený na pískovišti můžete jej přenést do ostrého článku. Nezakládejte neúplné články, takové jsou mazány. Děkuji za pochopení. Máte nějaké otázky? --Podroužek (diskuse) 21. 4. 2020, 20:45 (CEST)

To mně posléze také napadlo, ale už bylo pozdě. Chybami se člověk učí:-) Ještě jednou moc děkuji. GS

Suchánek[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku MUDr. Jakub Suchánek, Ph.D.. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 14. 4. 2020, 18:16 (CEST)

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku MUDr. Jakub Suchánek, Ph.D.. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --OJJ, Diskuse 14. 4. 2020, 18:16 (CEST)

Dobrý večer. První zveřejnění byl jen "pahýl", protože jsem z pískoviště do článku převedla jen infobox. Pak jsem musela dělat něco jiného. Potom jsem doplnila základní údaje, které znám. V článku je uvedeno, čím je MUDr. Jakub Suchánek významný: svojí vědeckou činností, zabývá se kmenovými buňkami, je vysokoškolským učitelem a v neposlední řadě je primářem Stomatologické kliniky. Ráda bych článek doplnila, upřesnila, rozšířila, ale až bude trochu normálnější situace. Doktoři v HK jsou velmi vytíženi, nechci je obtěžovat. Děkuji za pomoc a pochopení. GS

E-mail: Smazání Suchánka[editovat zdroj]

Dobrý den, reaguji na ranní mail „Proč jste smazal Jakuba Suchánka“: