Diskuse s wikipedistou:Franz-Vader

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Rozšiřovatelův řád[editovat zdroj]

Dispersion Barnstar.png Uděluji Vám Rozšiřovatelův řád především za článek Dějiny matematiky. Reaperman 19:45, 13. 6. 2007 (UTC)

ještě k článku[editovat zdroj]

Přípravné práce na článku musely zabrat spoustu času, přesto tě žádám, zda bys v práci na článku nemohl pokračovat, aby se mohl stát jedním z nejlepších nebo alespoň dobrým článkem. To znamená některé části rozšířit, poupravit, ale hlavně doplnit reference k informacím v článku. Těch, které by to potřebovaly tam není málo. Pokud bys potřeboval poradit, můžeš se klidně obrátit na Wikiprojekt Kvalita, nebo přímo na některého z recenzentů.

Jinak, těší mě, že zde je někdo se stejným názorem na rybaření jako já. Tak tedy Petrův zdar. --Reaperman 19:45, 13. 6. 2007 (UTC)

Dějiny matematiky[editovat zdroj]

Díky za skvělou práci na článku Dějiny matematiky. Mám dvě připomínky:

  • tagy </br> se ve článcích nepoužívají, stačí ve zdrojovém kódu vynechat řádek. Už jsem to opravil, takže jen pro příště.
  • Taky by se hodilo uvést nějaké zdroje. To je asi to nejpodstatnější.

Měj se Glivi 20:35, 14. 6. 2007 (UTC)

Když ty zdroje máš k dispozici, uvěď je prosím do článku. Pokud znáš nějakou pěknou knihu zabývající se historií matematiky, připiš ji do sekce Literatura (pomocí šablony {{Citace knihy}} tak, jako už jsem tam jednu umístil já). U dalších tvrzení, která vyjadřují nějaká přesná fakta by mělo být uvedeno, kde se dají ověřit (pomocí tagu <ref> (pro použití viz toto doporučení)), tj. přesný odkaz na knížku, ve které se to tvrdí.
Jako vzor v těchto technických záležitostech (ale i jinak) může sloužit kterýkoli z nejlepších článků, obzvláště pak jediný matematický z nich – Matematický důkaz.
S jakýmikoli nejasnostmi rád poradím a pomůžu.
Už dlouho jsem plánoval, že tu něco o historii matematiky napíšu, ale je to tak rozsáhlé téma, že jsem na to nikdy neměl čas. Takže díky, že se tomu tak věnuješ.
P.S. Jedna užitečná rada: Když reaguješ na něčí příspěvek na své diskuzní stránce, piš odpověď na svoji diskuzní stránku. Naopak odpověď na tvůj dotaz čekej na stránce, na níž jsi ho položil.
Glivi 09:41, 15. 6. 2007 (UTC)

shrnutí[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Zacatecnik 21:19, 7. 7. 2008 (UTC)

Spytihněv - copyvio[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Spytihněv (okres Zlín), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Schuminka janička 11. 1. 2011, 12:46 (UTC)