Diskuse s wikipedistou:Filozof-23

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Jenda H. (diskuse) 4. 3. 2013, 21:57 (UTC)


Pro Vaši informaci
Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Bazi (diskuse) 20. 3. 2013, 17:48 (UTC)

Dobrý večer, Bazi. Dovolte abych zareagoval va vaši zprávu. Popravdě jsem byl trochu zaskočen, neboť shrnutí editace pravidelně vyplňuji - (podívám se raději do historie, jestli jsem náhodou někdy nezapomněl; jsme jen lidi) - aby ostatní Wikipedisté (ale především cenzoři a strážci) měli hned představu o provedené změně (protože vandalové nikdy nespí...). Nevím jestli náhodou není ve vaší zprávě klíčové slůvko výstižné vyplnění (ve smyslu výstižně, přesně, podrobně, důkladně, obsáhle...), pak to chápu, a mohu to tak dělat. Ale domníval jsem se že shrnutí má být stručné, jak je ostatně na řádku uvedeno... A pokud náhodou byla vaše zpráva jen jakási šablona, odesílaná preventivně každému novému přispěvateli (snad ta nejpravděpodobnější možnost - alespoň podle mne), pak to beru, a nemám připomínek. Promiňte mi prosím možná přehnané filozofování o prkotině, možná to souvisí s mým jménem...  ;-) Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den. P.S: položku upozornit jsem si v nastavení již zaškrtnul... (FIL) --Filozof-23 (diskuse) 20. 3. 2013, 18:58 (UTC)
Dobrý den, máte pravdu, jde o šablonu, i když nikoli vkládanou automaticky. Narazil jsem na Vaši editaci, která shodou okolností zůstala bez shrnutí – tuto – a proto jsem si řekl, že Vás upozorním. I když při hlubším zkoumání vidím, že je skutečně spíš výjimkou. Každopádně to tedy berte spíš jen informativně, není to výtka. S poděkováním za příspěvky Wikipedii --Bazi (diskuse) 21. 3. 2013, 07:45 (UTC)
Ano ano, v pohodě Bazi; děkuji za inf., přeji hezký den. ((FIL)) --Filozof-23 (diskuse) 17. 4. 2013, 05:14 (UTC)

Wikipedista:Doktor-64[editovat zdroj]

Dobrý den, proč editujete tuto uživatelskou stránku? To jste si založil druhé konto? To je dost nevhodné a matoucí, nechtěl jste se nechat spíš přejmenovat? — Gumruch (disk.) 25. 5. 2013, 20:52 (UTC)

dobrý den, vámi uváděnou stránku jsem needitoval, ani jsem si nezaložil druhé konto. Jedná se pravděpodobné o experimenty, popravdě řečeno tuším odkud asi vítr fouká. Okamžitě jsem si změnil přístupové heslo a budu ho lépe opečovávat… :-( Děkuji za upozornění a přeji hezký den.--Filozof-23 (diskuse) 27. 5. 2013, 04:38 (UTC)

Dořešení článku Televizor[editovat zdroj]

Ahoj, omlouvám se, že Tě s tím obtěžuji. Jedná se o článek Televizor, kam kolega bez účtu přidal informaci, že se jedná o zavádějící název. Na mé diskusní stránce jsi mi pak potvrdil, že je to pravda. Těžko mohu spoléhat na to, že zpráva dojde tomu uživateli, tak raději píšu Tobě, protože to vypadalo z Tvé reakce, že máš lepší představu, o co jde, než já. Jde mi o doplnění nějakého zdroje k tomu tvrzení, jinak budu nucen ho odstranit jako nepodložené. Nemohl by ses na to někdy ve volném čase kouknout? Nijak zvlášť to nespěchá, ale poslal jsem Ti kopii zprávy i na e-mail, tak kdybys alespoň nějak do týdne dal vědět (nemyslím přímo řešení, ale jen zda jsi postřehnul problematiku), tak by to bylo fajn. Srdečně, --Mates (diskuse) 3. 11. 2013, 19:08 (UTC)

Bříza bělokorá[editovat zdroj]

Dobrý den, upravoval jsem zřejmě Váš text v hesle Bříza bělokorá. Omlouvám se, dost razantně, protože nevím jak se na opravu a doplnění dostanete a nejsem si opravdu jist správností medicínských informací a správností pochopení informace čtenářem. V dané formulaci. V uvedeném zdroji jsem některé, tedy většinu uvedených informací nenašel, tedy informace byly bez zdroje. Něco jsem hodil do skrytého textu, nechtěl jsem všechno mazat. Stejně některé sekce nejsou moc wikipedistické. Díky za případné opravy a doplnění. Pokud se na opravu třeba necítíte, zkusím poprosit wikipedistu (zřejmě) zkušeného bylinkáře nebo dohledat zdroje v literatuře (teď bohužel dělám něco jiného). Nic se neděje, takhle to už chvilku počká. --I.Sáček, senior (diskuse) 1. 1. 2015, 15:07 (CET)Odpovědět[odpovědět]