Diskuse s wikipedistou:Danielpolansky

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nepřidávejte laskavě do Wikipedie komerční odkazy (či odkazy na vaše soukromé stránky). Wikipedie není prostředkem pro reklamu, ani pouhou sbírkou externích odkazů. Rozšiřování obsahu namísto přidávání odkazů je však samozřejmě vítáno. (Pokud byste se spamováním ve Wikipedii pokračoval(a), mohla by vám být zablokována možnost editace.) Děkujeme za pochopení.


Vaše neomalené nařčení ze spamu, pane, svědčí o vašem nepochopení. Nemáte ani tolik odvahy, abyste se pod vaše nařčení podepsal. --Daniel Polanský 14:20, 13. 5. 2006 (UTC)

To že jsem se nepodepsal nemá co do činění s odvahou, ale s mojí zapomětlivostí. Důvody proč jsem tak učinil jsem napsal zde Diskuse:Prázdninová škola Lipnice. To, že jsem stránku označil za spam nepovažuji za neomalené, ale (s odstupem času) za poněkud ukvapené a hlavně ne úplně vhodnou šablonou řešené. Chápu že se Vás toto mohlo dotknout a ještě jednou se omlouvám, ale nehledejte v tom nějaký zlý úmysl. Jedudedek 09:23, 14. 5. 2006 (UTC)

Pane Jedudedek, chápu, že jste mohl zapomenout se podepsat. V okamžiku smazání článku jste však důvody pro smazání do diskuze neuvedl. Že jste označil článek za spam je jedna věc; že jste ho označil za spam podruhé přes moje upozornění v diskuzi že se o spam nejedná je druhá věc; že jste celou věc mě dal vědět laciným vložením šablony spam do mé stránky, aniž bych měl já možnost vědět, kdo že to na mě pokřikuje, je přinejmenším neuvážené. --Daniel Polanský 12:23, 14. 5. 2006 (UTC)

Máj na Wikisource[editovat zdroj]

Prosím podívejte se na svou stránku na Wikisource ohledně Vámi zveřejněného textu, kde schází základní údaje. Děkuji. -jkb- 17:42, 18. 6. 2006 (UTC)

Dobrý den pane, domnívám se, že v mnou vložené stránce pro Máchův Máj žádné údaje neschází, jak jsem uvedl zde. Stránka, která je ve Wikisource a nemá licenci public domain, je jak se domnívám exotická, pročež licenci u public domain děl uvádět netřeba. --Daniel Polanský 17:08, 19. 6. 2006 (UTC)

Nefunguje u prafovky[editovat zdroj]

Nefunguje to protoze, takto obr funguji jen z commons a z ceske wiki, neni mozne prevzit obr z jine wiki jinak nez ze je znovu nahrajete. Kdyz neco nevim, tak se ptam nejak okateji nez zakomentovanym odkazem :) protoze je riziko, ze si nikdo nevsimne, nebojte se obratit pod lipu. Nebo kamkoli jinam, je to tu od toho, aby se resilo co se nevi a ne aby se po Vas nekdo vozil za neznalost :) kazdy jednou zacinal. Jinak jedina pripominka, pokud zakladate prevzetim od jinud, napiste zalozeno prevzetim a odkud. Ono se tu ted malinko diskutuje jak prevzeti resit, ale zatim alespon takto. Prach je moc pekny, nikdy by me nanapadlo, ze toho o nem lze tolik napsat. --Vrba 11:26, 9. 11. 2006 (UTC)

Při založení článků prach a prachovka jsem do shrnutí editace uvedl, že je zakládám překladem z anglické Wikipedie. Doufám, že to pro vystopování původu článků stačí. --Daniel Polanský 14:35, 10. 11. 2006 (UTC)

Subpahýl[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Plastelína. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit alespoň mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení.

Tato šablona byla vložena anonymním IP uživatelem. Nevím, komu mám na toto upozornění odpovídat. Na článku Plastelína jsem odvedl základní práci, spočívající v nalezení anglického výrazu pro překlad. Současný článek o plastelíně obsahuje přidanou hodnotu (a) své existence jako místa pro další snadné rozšížení, a (b) přidanou hodnotu propojení na anglickou Wikipedii. Doporučuji autorovi tohoto upozornění, aby (a) před mazáním se přihlásil jako neanonymní uživatel a (b) namísto čistek se pustil do tvůrčí práce přinášející uživatelům Wikipedie přidanou hodnotu. --Daniel Polanský 07:14, 16. 11. 2006 (UTC)
Vážený kolego, omlouvám se za anonymně vloženou šablonu "Subpahýl". Nebyl jsem přihlášen a zapomněl jsem se podepsat. Nicméně stále trvám na tom, že heslo Plastelína v této podobě nesplňuje svým rozsahem požadavky na základní encyklopedické heslo. K Vaší připomínce, že bych namísto vkládání šablon mohl heslo rozšířít, dodávám: Ano, to bych mohl. Kdybych ovšem o plastelíně něco věděl. Mé znalosti končí na prvním stupni základní školy, což už je nějaký ten pátek. --Krvesaj 07:53, 16. 11. 2006 (UTC)
Zdravím pane Krvesaj. (Má vaše jméno něco společného se sáním krve?) Vaše základní požadavky nejsou nikde uvedeny. Šablona odkazuje pouze na požadavky na dokonalý článek. Jistě víte, že Wikipedie je specifická svojí myšlenkou vyvíjet články skrze řadu jejich nedokonalých verzí. Jak jsem napsal do komentáře k článku plastelína, článek již ve své současné podobě představuje přidanou hodnotu. Proto doporučuji ho nemazat a ani ho nenavrhovat na smazání. Dále italská Wikipedie má o plastelíně článek podobného rozsahu a nikdo tam nevyhrožuje jeho smazáním. — Nenavrhoval jsem, abyste článek rozšířil. Navrhuji, abyste místo hledání článků ke smazání trávil svůj čas vytvářením článků přinášejících přidanou hodnotu uživatelům Wikipedie. --Daniel Polanský 11:13, 16. 11. 2006 (UTC)
Vězte, že v tom tkví má hlavní činnost na Wikipedii (viz. historie mých editací). Neměl jsem v úmyslu sát Vám krev. Můj nick odkazuje na značku oblíbeného alkoholického nápoje. --Krvesaj 14:30, 16. 11. 2006 (UTC)