Diskuse s wikipedistou:ChJn

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Goce Chadzitaskos. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 3. 1. 2017, 19:58 (CET) OK, jestli se časem nenajde nikdo, kdo by subpahýl rozšířil...

Možná přesuout těch pár vět do článku Řecká menšina v ČR?

--ChJn (diskuse) 10. 1. 2017, 23:02 (CET)

--Horst (diskuse) 7. 2. 2017, 00:00 (CET)

Francesco Borromini[editovat zdroj]

Děkuji za rozšíření článku, pomohl jste Wikipedii! Povedlo se. Vložil jsem ještě šablonu překlad, která upozorňuje, že byla pro psaní využitá jiná jazyková verze, příklad vložení je vidět zde. Čísla v šabloně lze získat kliknutím na záložku Permanent link a její analogie v cizím článku, objeví se v URL řádku. Tak jen abyste věděl. Mějte se. --OJJ, Diskuse 17. 4. 2018, 10:30 (CEST)?

To byla ale blesková reakce, díky za pochvalu i návod, třeba to odkazování někdy zvládnu. Vymazání šablony "příliš krátký článek" nechávám na povolanějších.ChJn (diskuse) 17. 4. 2018, 10:45 (CEST)
Tak sleduji Speciální:Poslední změny, kde momentálně blokuji školáčky, které nudí hodina informatiky, a zaznamenal jsem dosti přínosnou editaci. :-) Pahýl klidně odeberte i sám. --OJJ, Diskuse 17. 4. 2018, 10:51 (CEST)