Diskuse s wikipedistou:Agamad24

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Seznam arcibiskupů Antélias. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 27. 12. 2013, 13:39 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Seznam biskupů Batroun. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 27. 12. 2013, 13:39 (UTC)

Barva u diecéze[editovat zdroj]

Kolego, nepoužívejte, prosím, u infoboxu diecéze – například Diecéze Abidda – onu výraznou zelenou barvu. Volte na české Wikipedii standardizovanější barvy, na něž při prohlížení stránek této encyklopedie narážíte. Díky. --Jan Polák (diskuse) 28. 12. 2013, 17:16 (UTC)

Genealogie biskupů[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Genealogie biskupů. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Zdenekk2 (diskuse) 14. 1. 2014, 15:55 (UTC)

Infoboxy[editovat zdroj]

Ahoj, zeptám se tedy přímo, plánuješ něco dělat se šablonami Šablona:Infobox Titulární sídlo (biskupství) a Šablona:Infobox Titulární sídlo, ke kterým jsem napsal na jejich diskusní stránky připomínky? Plánuješ je používat? --Harold (diskuse) 14. 1. 2014, 16:57 (UTC)

Ahoj, moc omlouvám že jsem vám neodepsal a chtěl bych říct že ty infoboxy jsem chtěl používat ale už ne protože jsem je udělal špatně.--Agamad24 (diskuse) 14. 1. 2014, 18:15 (UTC)
OK, tak já je jako nepoužívané smažu. Ale jak jsem napsal tam v diskusi, bylo by nejvhodnější založit obecný infobox pro biskupství. --Harold (diskuse) 14. 1. 2014, 20:21 (UTC)

Ahoj. Díky za nové články, které jsem přidal mezi „nové články“ na portálu Křesťanství. Tam také můžeš:

  • požádat o založení nového článku o některém z křesťanských témat
  • upozornit na svůj nový nebo podstatně rozšířený článek z této oblasti
  • navrhnout některý článek do rubriky Osobnost nebo Článek měsíce

Dávej si prosím pozor na pravopis a zakládání nových kategorií, kategorie Titulární kardinálské kostely je podle men například totožná s kategorií Titulární kostely.

Zvaž také české názvy titulárních kostelů, kostel Natività di Nostro Signore Gesù Cristo a Via Gallia (titulární kostel) je podle mne spíše česky Narození našeho Pána Ježíše Krista na Via Gallia, ale italsky neumím.

Addvisor (diskuse) 15. 1. 2014, 07:12 (UTC)

Ahoj. Ano budu si dávat pozoe na pravopis. Zvážil jsem názvy těch titulárních kostelů, myslím si že bychom jsme měly nechat názvy v originálním znění a dodat jenom di nfoboxu a článku název česky. Určitě někdy navrhnu nějaký článek a budu přidávat články na portál Křestanství.

Agamad24 (diskuse) 15. 1. 2014, 21:45 (UTC)

Katolická církev ve Spojeném království[editovat zdroj]

Zdravím a dávám k úvaze - už existuje velmi podobné heslo Římskokatolická církev ve Spojeném království )a podobná hesla o všech evropských zemích včetně ČR), ať se nám tady nedublují údaje...OISV (diskuse) 17. 1. 2014, 23:21 (UTC)

Názor[editovat zdroj]

V této diskusi se probírá otázka významu (významů) pojmu katolická církev. Pokud se v problematice vyznáte, možná by bylo dobré, kdybyste se tam k tomu také vyjádřil. Šárka Praha (diskuse) 2. 4. 2014, 22:05 (UTC)

Minulý týden jsem ve výše zmíněné diskusi navrhl koncepci obsahu sloučených článků. Pokud byste ji považoval za vyhovující, prosím, zda byste ji v té diskusi mohl podpořit, v opačném případě pak vznést připomínky či pozměňovací návrhy. Budu rád, pokud na výsledném řešení bude širší shoda. Domnívám se, že pokud by nevznikla nějaká bouřlivější výměna názorů, mohlo by se dojít k nějakému závěru už během několika dnů až týdne. Šárka Praha (diskuse) 7. 4. 2014, 23:53 (UTC)

Apoštolské nunciatury, delegace a reprezentace Svatého Stolce[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Apoštolské nunciatury, delegace a reprezentace Svatého Stolce. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Jan Polák (diskuse) 27. 5. 2014, 23:02 (UTC)

Názvy článků o diecézích[editovat zdroj]

Dobrý den, rád bych Vás upozornil, že články o diecézích apod. na české Wikipedii mají názvy v podobě Arcidiecéze pražská, Diecéze královéhradecká apod. (To jsem nevymyslel já, ale jde o systém zavedený ještě před tím, než jsem vůbec začal na Wikipedii přispívat.) Použije se tedy přídavné jméno s malým písmenem (výjimkou jsou případy, kdy se přídavné jméno ze zeměpisného názvu dá utvořit jen velmi těžko). Pro inspiraci uvádím odkaz na principy tvoření přídavných jmen od jmen zeměpisných, kde je i samostatné pojednání o tvoření přídavných jmen od jmen zahraničních. Seznamy biskupů mají podobu Seznam pražských biskupů a arcibiskupů (u arcidiecézí, zahrnují totiž i sídelní biskupy před povýšením diecéze na arcidiecézi a také pomocné biskupy) nebo Seznam královéhradeckých biskupů. Zdraví Fagnes (diskuse) 23. 6. 2014, 13:37 (UTC)

Překlad i se zdroji[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Váš překlad článku Debra Messingová z anglické Wikipedie. Prosím Vás však, pokud přebíráte informace, přebírejte také zdroje, z nichž pochází. Uvádějte řádkové reference, z kterých je možno příslušné informace ověřit. Tím, že uvedete v článku šablonu {{Překlad}}, ošetřujete autorská práva wikipedistů, kteří napsali původní článek na anglické Wikipedii, neošetřujete však ověřitelnost informací. Díky za pochopení. --Bazi (diskuse) 19. 7. 2014, 20:08 (UTC)

Defaultsort[editovat zdroj]

Zdravím Vás, kolego. Odstranil jsem u článku Nivard z Clairvaux tzv. Defaultsort. Ten mi přijde užitečný u osob, u nichž známe jméno a přijmení. V případě osob, u nichž známe jen křestní/řeholní jméno a to odkud byli, mi přijde logičtější zachovat řazení dle jména. Řadit je bez ohledu na jméno podle "z ..." mi přijde zmatečné. Nevnucuji Vám svůj názor, pouze jej sděluji. Přeji vše dobré. --Vianney (diskuse) 28. 7. 2014, 12:59 (UTC)

P.S. Projel jsem zběžně jeden typově odpovídající článek (Adolf z Tecklenburgu) v několika jinojazyčných verzích Wikipedie (např. německé a polské) a u světců kde známe jen jméno a odkud byli nikde prohazování jména a "umístění" nepoužívají. Mějte se hezky. --Vianney (diskuse) 28. 7. 2014, 13:07 (UTC)

Seznam[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Seznam japonských kardinálů. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 5. 9. 2014, 13:24 (UTC)

Sáva Posvěcený[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za článek Sáva Posvěcený. Text bohužel obsahuje velké množství hrubých pravopisných chyb. Můžete je prosím opravit? Děkuji! --Gampe (diskuse) 31. 10. 2014, 18:46 (UTC)

Řazení v kategorii[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za plnění Kategorie:Angolské římskokatolické diecéze. Jak ale do ní teď koukám, články jsou v ní řazeny podle prvního písmene svého názvu. Protože jsou ale diecéze už v názvu, je zbytečné řadit články pod D. Lepší by bylo řadit je do kategorie podle toho, čím se liší, tedy názvu diecéze.

Např. v článku Diecéze Kwito-Bié software rozpozná

[[Kategorie:Angolské římskokatolické diecéze]]

jako

[[Kategorie:Angolské římskokatolické diecéze|Diecéze Kwito-Bié]]

, tedy řadí jej podle celého názvu článku. Mohl byste tento řádek kódu zde (a v podobných článcích) upravit na styl

[[Kategorie:Angolské římskokatolické diecéze|Kwito-Bié]]

, aby se řadil pod K? Pokud je článek o diecézi ještě v jiné ne-diecézní kategorii (třeba něco jako Kategorie:Okres Los Palmos), tato změna se tohoto zařazení do kategorie netýká. Děkuji. S pozdravem --7. 12. 2014, 12:47 (CET), Utar (diskuse)

Diecéze versailleská[editovat zdroj]

Dobrý den, rád bych upozornil na fakt, že příliš nesdílím Vaše nadšení pro přesouvání stránek francouzských diecézí (diecéze versailleská, a další). Myslím si, že několikrát uváděný úzus "diecéze brněnská" není vhodné (a někdy ani možné) aplikovat na cizojazyčné názvy měst, zejména těch francouzských. Tedy se domnívám, že podoba názvů, jak jsem je uvedl do šablony, je nejschůdnější po všech stránkách (co např.: diecéze séesská X diecéze Sées), tedy prosím, neměňte názvy diecézí, nebo alespoň toto přesunutí navrhněte v diskusi dané stránky. Myslím, že to tak bude nejlepší s přihlédnutím k tomu, že se opravdu nejedná o české názvy - zachoval bych zde stejnou rezervovanost, jako např. v případě přechylování cizojazyčných jmen žen. S pozdravem --MKoala (diskuse) 5. 1. 2015, 23:25 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Vážený MKoalo, když jsem psal své stránky o diecézích psal jsem také název v 1. pádu a jiní wikipedisté (správci) mi přesouvali tyto články na tvar diecéze -ká atd. proto už píši s tímto tvarem a přesouvám je.

S pozdravením (Agamad24) 7. 1. 2015, 23:00 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Samozřejmě, to nic ale nemění na tom, že minimálně v případě francouzských názvů (které v minulosti přesouvat nikdo moc nemohl, neboť tu byly před tím, než jsem je začal zpracovávat tři hotové) to zní opravdu velice hloupě... podobně, jak mnou zmiňované přechylování. --MKoala (diskuse) 8. 1. 2015, 13:40 (CET)Odpovědět[odpovědět]
I pro MKoalu: Diéceze Sées je nejen jazykově odporné, ale navíc fakticky nepřesné. Ona se nejmenuje v originále francouzsky Diocèse Séez nebo latinsky Dioecesis Sagii. Jmenuje se Diocèse de Séez respektive Dioecesis Sagiensis, tedy česky diocéze Séeská (nikoliv Séesská, vizte [1]). Prosazovat tvar nepřesný vzhledem k originálu v podstatně jen na základě osobního odporu k ohýbání cizích jmen, který navíc vůbec neodpovídá podstatě českého jazyka, nemá smysl.--Tchoř (diskuse) 28. 1. 2015, 22:17 (CET)Odpovědět[odpovědět]
Zdravím, aha, díky - když jsem dělal šablonu Fr. diecézí, podle kterých jsem pak jednotlivé položky zakládal, tak jsem vycházel ze seznamu, který je uveden v článku Římskokatolická církev ve Francii... a netuším, kdo to tam špatně napsal, každopádně, je to přejaté odtamtud. Asi by teda nebylo od věci to všude opravit no... (v případě této diecéze) --MKoala (diskuse) 28. 1. 2015, 22:26 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Zanechte prosím zcela nezdůvodněného přesunování na ty názvy neodpovídající originálu. --Tchoř (diskuse) 20. 2. 2015, 20:55 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý večer kolego Tchoři, já jsem se rozhodl přesměrovat stránky z důvodu toho, že wikipedista MKoala nechává názvy v orgininálu, a myslím že je to přesnější. --Agamad24 (diskuse) 20. 2. 2015, 20:59 (CET)Odpovědět[odpovědět]

  1. Vy stránky nepřesměrováváte, ale přesunujete.
  2. Vážně pochybuji, že tu někdo nechává názvy v originále. Podívám-li se na příspěvky uživatele MKoala, tak se jím vytvořený článek nejmenuje ani Dioecesis Christoliensis ani Diocèse de Créteil. Bohužel ho nepojmenoval ani diecéze créteilská, jak zní přesný překlad do češtiny, ale pojmenoval ho diecéze Créteil, což rozhodně není „přesnější“.--Tchoř (diskuse) 20. 2. 2015, 21:04 (CET)Odpovědět[odpovědět]
Dobrý večer, kolegové, co kdybychom nějak systematicky zkusili opravit tento nedostatek? Myslím, že jednak je potřeba přesunout stránky na správné názvy s tím, že následně pak upravit názvy v samotných textech jednotlivých článků plus v navigační šabloně. Tedy, samozřejmě za předpokladu, že byste měli zájem... :-) Zdraví --MKoala (diskuse) 20. 4. 2015, 22:54 (CEST)Odpovědět[odpovědět]
Dobrý veče, myslím si že je to dobrý nápad. Zdraví --Agamad24 20. 4. 2015, 22:57 (CEST)Odpovědět[odpovědět]
Díky, tak co kdybychom provedli přibližně následující: mohl byste zkusit přesun, se kterým máte poněkud bohatší zkušenosti než já, na nový název s tím, že já bych pak změny upravil v navigační šabloně a v rámci textů? :-) --MKoala (diskuse) 21. 4. 2015, 11:31 (CEST)Odpovědět[odpovědět]
Dobrý den, souhlasím. Začnu s přesunutím mých článků a poté článků ostatních kolegů a vy je poté upravíte. S pozdravem --Agamad24 21. 4. 2015, 11:38 (CEST)Odpovědět[odpovědět]
Dobře, budu sledovat Vaše editace a postupovat podle nich. :-) Zdraví --MKoala (diskuse) 21. 4. 2015, 12:39 (CEST)Odpovědět[odpovědět]
EDIT: Pardon, spíš jsem myslel jako dělat to podle toho, co zmínil wikipedista Tchoř výše - podle vzoru diecéze brněnská, tedy ne diecéze Brno. Tak jestli jsme se dobře pochopili. :-) --MKoala (diskuse) 21. 4. 2015, 12:42 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Ukrajinská pravoslavná církev v Kanadě[editovat zdroj]

Bohužel Vás musím upozornit na množství gramatických chyb - zejména v psaní i/y - v článku Ukrajinská pravoslavná církev v Kanadě. --Qasinka (diskuse) 16. 1. 2015, 08:28 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Překlad[editovat zdroj]

Dobrý den, podle dokumentace se šablona {{překlad}} nevkládá za odrážku, bude lepší, když ji tam tedy vkládat nebudete (kvůli tomu máte každý článek označený značkou „překlad s odrážkou“). --Marek Koudelka (diskuse) 22. 1. 2015, 16:40 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Titulární kostely[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za články o titulárních kostelích, které jste dnes založil (Nostra Signora di Guadalope...). Nešel by v nich však použít klasický {{infobox - kostel}}? Ta kombinace barev (rudá+černé písmo) není kontrastně dobrá. Děkuji, s pozdravem --Mates (diskuse) 5. 2. 2015, 01:30 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Kardinálové[editovat zdroj]

Mohl byste doplnit články o italských kardinálech Flavio Chigi, Pietro Ottoboni a Benedetto Pamphili, kteří podporovali hudbu a často je cituji. Sám si na to netroufám. Děkuji.--Tom (diskuse) 11. 2. 2015, 16:16 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den kolego Tome, jistě do nejkratší doby doplním články o těchto kardinálech. S pozdravem--Agamad24 (diskuse) 11. 2. 2015, 18:26 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Řád kříže a ryby[editovat zdroj]

Velmi Vám děkuji kolego :) S pozdravem--Agamad24 (diskuse) 15. 4. 2015, 0:37 (CET)

Seznam démonů a magických postav v seriálu Čarodějky[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Seznam démonů a magických postav v seriálu Čarodějky. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Knuck 16. 4. 2015, 00:53 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Farnosti[editovat zdroj]

Zdravím a děkuji za založení dalších článků o farnostech. Nicméně - myslím si, že by to mělo být psáno tak nějak "obšírněji" (nechci říci pečlivěji, to není to pravé slovo). Na těch článcích jsem si zvykl pracovat tak, že kromě diecézních stránek eventuálně nahlížím i do jiných zdrojů (buď farní weby, nebo třeba http://www.hrady.cz), což Vám - v dobrém - doporučuji taky. Ten text pak je rozsáhlejší, nejsou to jen hesla a je to skutečně posbírané z různých zdrojů, nejen z jednoho. A do "filiálek" bych doporučoval vypisovat konkrétní části obcí - není totiž výjimkou, že jedna obec je rozkouskovaná mezi několik farností. Vím, zní to divně, ale je to tak. Konkrétně v Českokrumlovském vikariátu třeba Loučovice. Ty patří napůl mezi farnosti Vyšší Brod a Kapličky. A taky občas mrkněte, zda se někde neslouží bohoslužby i v jiné dny než jenom v neděli - u nás katolíků je to totiž dosti obvyklá věc, jak jistě sám víte. To jen tak pár přátelských rad. Mějte se fajn. --Vianney (diskuse) 28. 6. 2015, 17:37 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den kolego, děkuji Vám za dobré rady a určitě se jimi budu řídit. S pozdravem --Agamad24 28. 6. 2015, 21:13 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Zdravím a přidávám přidám pár tipů - při editaci hesel farností se dívám také na http://www.nockostelu.cz/, http://www.krestanskevanoce.cz/ , http://www.ibohosluzby.cz/, http://www.cirkevnituristika.cz/uvod . Když mám čas, tak ještě se dívám, zda se ve farnosti koná tříkrálová sbírka.OISV (diskuse) 29. 6. 2015, 10:06 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Navigační šablony církví[editovat zdroj]

Dobrý den. Navigační šablony s jediným odkazem typu {{Katolická církev na Bahamách}} a {{Katolická církev na Barbadosu}} jsou k ničemu (v praxi nepoužitelné) a tudíž zralé na rychlosmaz. Maté s nimi nějaké širší plány? --Vachovec1 (diskuse) 29. 7. 2015, 11:11 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den, asi máte pravud tyto země mají jednu diecézi takže nejsou k ničemu. Promiňtě za přidělání práce. S pozdravem --Agamad24 29. 7. 2015, 11:44 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dotaz na kat.[editovat zdroj]

Dobrý den kolego, náhodně jsem narazila na vámi vytvořené kategorie:Vévodkyně z Meklenburska a Vévodkyně z Meklenburgu. Jelikož už delší dobu existuje Kategorie:Meklenburské vévodkyně, tak se vás chci zeptat, jestli jste tuto existující kategorii přehlédl, nebo jste měl nějaký jiný důvod k založení těchto dvou nových? Mně osobně to příjde zbytečně komplikované. Děkuji za odpověď. S pozdravem Jecko700 (diskuse) 26. 11. 2015, 08:27 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den Jecko700, omlouvám se ale kategorii jsem opravdu přehlédl. S pozdravem Agamad24 26. 11. 2015, 09:24 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Děkuji, nechala jsem je odstranit Jecko700 (diskuse) 26. 11. 2015, 09:59 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Svatý Agripan[editovat zdroj]

Dobrý den, mohl byste z tohoto článku vytvořit přesměrování (sám nevím, kam)?--Zdenekk2 (diskuse) 7. 12. 2015, 17:23 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Tak už jsem to našel.--Zdenekk2 (diskuse) 7. 12. 2015, 17:31 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den kolego, omluvte mě nebyl jsem zde. S přáním zbytku dne Agamad24 7. 12. 2015, 18:54 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Vyznamenání[editovat zdroj]

Moc Vám děkuji kolego :) -- Agamad24 10. 1. 2016, 12:02 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Wikikytička[editovat zdroj]

Moc Vám děkuji kolego :) -- Agamad24 12. 2. 2016, 9:28 (CET)

Shrnutí[editovat zdroj]

Prosím, věnujte pozornost výše uvedenému upozornění, že před uložením úprav máte vyplňovat shrnutí editace. Neberte to, prosím, na lehkou váhu. Mj. jde i o ohleduplnost vůči lidem, kteří sledují poslední změny nebo budou někdy muset něco hledat v historii (jednotlivých verzích) článků. Věřím, že pochopíte, že je opravdu nanejvýš vhodné a žádoucí shrnutí editace vyplňovat. Děkuji za pochopení.

[2]!--Horst (diskuse) 16. 2. 2016, 13:13 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den, omluvte mě zapoměl jsem. S pozdravem (diskuse) 16. 2. 2016, 13:15 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Šablona:Bulharská carská rodina[editovat zdroj]

Dobrý den,
jsem rád, že stále rozšiřujete řadu článků o urozených hlavách. Nicméně Vás chci upozornit na již existující šablonu Šablona:Bulharská carská rodina a také na překlady článků o ruské carské/imperátorské rodině. Legitimní mužští potomci cara v mužské linii tj. synové, vnukové popř. pravnukové byli velkoknížaty, nikoliv velkovévody. Jinak tvořte vesele dál. -- Kolomaznik (diskuse) 28. 3. 2016, 20:31 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den Kolomazniku, děkuji za upozornění. Přkládal jsem to z anglického jazyka kde bylo nápsano Grand Duke takže jsem to tak napsal nicmně mockrát Vám děkuji. Agamad24 29 3. 2016, 15:15 (CEST)

Viz[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jsem si, že v infoboxech panovníků používáte občas formulaci „viz. Život“. Slovo „viz“ však není zkratka, ale rozkazovací způsob od slova vidět, proto se zde tečka nepíše. Správně tedy má být „viz Život“. Opravil jsem všechny články, ve kterých tato chyba byla, ale všiml jsem si, že přibývají další. --Dvorapa (diskuse) 1. 4. 2016, 11:09 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den, moc se Vám omlouvám. Už se to víckrát nestane, tu tečku tam mám prostě v ruce :D. Děkuji a s pozdravem --Agamad24

Bulharská královská rodina[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Šablona:Bulharská královská rodina. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Ivannah (diskuse) 13. 4. 2016, 17:45 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Blutbad[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Blutbad. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Harold (diskuse) 16. 5. 2016, 17:50 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Seznam žijících augustiniánských biskupů[editovat zdroj]

Dobrý den, navrhl jsem na smazání Seznam žijících augustiniánských biskupů, vyjýsřit se můžete v diskuzi zde Wikipedie:Diskuse o smazání/Seznam žijících augustiniánských biskupů. Jen na okraj, nejde mi o náboženství, ale seznamy žijících osob.Mirek256 19. 5. 2016, 16:03 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Nahrávání fotografií možná porušujících autorská práva[editovat zdroj]

Dobrý den, zdá se, že zde na české Wikipedii odvádíte dobrou práci psaním mj. o církevní tématice, ale povšiml jsem si, že na Wikimedia Commons už vám bylo v minulosti smazáno poměrně vysoké množství obrázků z důvodu, že porušují autorská práva. Mějte prosím na paměti, že jestliže stále trvají autorská práva (obecně do 70 let po smrti autora) a nedoložíte-li svolení autora k šíření díla pod svobodnou licencí, není možné obrázky na Wikipedii resp. Wikimedia Commons zveřejňovat a tak současně poskytovat k dalšímu užívání – jde v takovém případě o porušení autorského zákona. Snad jste si již povšiml, že pro opakované nahrávání obrázků porušujících autorská práva, které už byly odhaleny a v důsledku toho smazány, vám tam už i bylo tamní komunitou uděleno poslední varování, a to k 3. červnu 2014. Bohužel jsem dnes nalezl množství dalších obrázků, které jste nahrál, byť asi v dobré víře, ale u nichž se mi zdá uvedená licence být nedůvěryhodnou. Jde např. o File:Štefan Sečka.jpg nebo File:František Lobkowicz.jpg. Uvádíte tam sice jako zdroj stránku na webu příslušné biskupské konference (byť u české pouze úvodní adresu webu), ale z té vůbec není zřejmé, že by příslušný vykonavatel autorského práva skutečně souhlasil s šířením fotografií za jakýmkoliv účelem při uvedení svého jména (resp. jména příslušné biskupské konference). Naopak, např. na stránce http://dieceza.kapitula.sk/?g=127&ext=167 se v zápatí přímo píše „Všetky práva vyhradené!“ Pokud tam někde ta informace o možnosti volného užívání je, prosím nasměrujte mne na ni a měla by se pak i někde na Wikipedii důvěryhodně zaarchivovat. Pokud jste svolení dostal jinou cestou, bude ho taky nutné Wikipedii poskytnout (s formou vám mohu pomoci). Nepodaří-li se však svolení vhodným způsobem doložit, bude nutné obrázky odstranit, protože se lze domnívat, že jde o porušení práv jejich autorů a tím i autorského zákona. Prosím odpovězte mi. S pozdravem --Blahma (diskuse) 9. 7. 2016, 00:27 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Shrnutí[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Palu (diskuse) 7. 10. 2016, 23:47 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Artio[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Artio. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Hnetubud (diskuse) 15. 11. 2016, 20:10 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Kolego, děkuji vám za rozšíření článku Artio, ale dnes jste založil ve stejném duchu článek Agrona. Nechce se mi to zase řešit subpahýlovou šablonou, tak se ptám: vážně je nutné držiteli medaile zkušeného uživatele vysvětlovat, že wikipedistický článek netvoří dvě holé věty?--Hnetubud (diskuse) 20. 11. 2016, 23:28 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Duplicitní heslo 'Achilles Alexandrijský'[editovat zdroj]

Dobrý den, obávám se, že jste dnes založil, zřejmě nedopatřením, duplicitní heslo Achilles Alexandrijský k již stávajícímu (více viz Achillas z Alexandrie)... --Protestant (diskuse) 2. 12. 2016, 14:03 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Thurn-Taxis[editovat zdroj]

Zdravím! Přesunula jsem dva Vaše články (Anselm František a Evžen Alexandr František), tedy z Anselm František 2. kníže Thurn-Taxis se stal Anselm František Thurn-Taxis atd. Na cs wiki většinou tituly neuvádíme (pouze někdy v závorce, například Vilém II. Hesenský (lankrabě) a Vilém II. Hesenský (kurfiřt)). Přesměrování jsem ponechala.

Přeji příjemný zbytek dne, --Leome 323 ♥ (diskuse) 29. 12. 2016, 20:53 (CET)Odpovědět[odpovědět]

2 NNVZ – není to první případ[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Dominik z Cubells. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 7. 1. 2017, 19:52 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Blok za vkládání souborů bez korektní licence[editovat zdroj]

Dobrý den za opakované nahrávání a vkládání souborů bez korektní licence, jsem vás zablokoval na 6 hodin. Rozhodl jsem se tak poté, co jsem se podíval na vaši diskusní stránku na Commons, že se jedná o jev masivní, kdy vám nevadí nepravdivě uvádět zvolené licence. I zde jste byl už varován, ale bez reakce. Nyní jste opět vložil výřez fotografie z internetového obchodu, kde jsem uváděnou licenci nenalezl.
Nenahrávejte a nevkládejte do článků další soubory porušující autorská práva. Děkuji za pochopení. --Kacir 5. 9. 2017, 19:04 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Návrh na smazání[editovat zdroj]

Kolego, zdá se, že vás nikdo neinformoval o založení Wikipedie:Diskuse o smazání/Aywell, tak pro jistotu...--Hnetubud (diskuse) 11. 9. 2017, 20:44 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Adjassou-Linguetor[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Adjassou-Linguetor. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 7. 10. 2017, 18:00 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Skutečně?[editovat zdroj]

Dobrý den, fr:Isabelle Mayereau neuvádí nic takového, tzn. minimálně WP:2NNVZ a formálně tedy:

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Différence. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Horst (diskuse) 7. 2. 2018, 19:55 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Perští mučedníci[editovat zdroj]

Vážený kolego, oceňuji Vaši práci a miničlánky o perských mučednících jsem právě odžlutil jako "prověřené". Nicméně mám vážnou pochybnost, jaký smysl takové "množení" má? O dotyčných se skoro nic neví, u nás jsou zcela neznámí a Vy jen zkopírujete stejný text. Wikipedie se píše pro čtenáře a je na ní spousta práce pro každého, není třeba vymýšlet málo užitečné stránky. Srdečně zdraví --Zdraví Sokoljan (diskuse) 8. 4. 2018, 15:53 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Soul on Fire[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Soul on Fire. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Podroužek (diskuse) 5. 9. 2018, 16:16 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

With a Smile and a Song[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku With a Smile and a Song. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --R-bahn (diskuse) 5. 6. 2019, 17:31 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku With a Smile and a Song. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --R-bahn (diskuse) 8. 6. 2019, 18:07 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Antonín Hora[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Antonín Hora. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 17. 6. 2019, 20:15 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

František Seraf. Hrádek[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku František Seraf. Hrádek. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 18:51 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Významnost[editovat zdroj]

Michael Hornsteiner[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Michael Hornsteiner. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 19:05 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Jan Křitel Marek[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Jan Křtitel Marek. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 19:29 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Florian Sharworth[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Florian Sharworth. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 19:29 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Josef Binder[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Josef Binder. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 19:31 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Wenzel Manlik[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Wenzel Manlik. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 19:54 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Josef Tumpach[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Josef Tumpach. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 18. 6. 2019, 19:54 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Lucie Bílá (album, 1986)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Lucie Bílá (album, 1986). Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 19. 6. 2019, 13:44 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Hvězdy jako hvězdy[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Hvězdy jako hvězdy. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Patriccck (diskuse) 19. 6. 2019, 14:56 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Súdán[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Území závislé na patriarchovi - Súdán a Jižní Súdán. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Sokoljan (diskuse) 10. 7. 2019, 20:46 (CEST) Kromě toho článek - aspoň nezasvěcenému - jaksi nedává smysl. Zdraví --Sokoljan (diskuse) 10. 7. 2019, 20:46 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Články založené překladem[editovat zdroj]

Ahoj, děkuji ti za články, které jsi vytvořil překladem. Chci jen připomenout že v článcích vytvořené překladem je nutné doplnit řádkové reference. Můžeš samozřejmně použít reference z překládaného článku na jiné wiki. Předem děkuji za pochopení. --Podroužek (diskuse) 18. 7. 2019, 19:20 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

@Agamad24: Dobrý den, dbejte prosím upozornění výše + pokud jste použil překlad z jiné wiki, nezapomeňte to na konci článku zmínit. Děkuji, s pozdravem —— MrJaroslavik (diskuse) 22. 7. 2019, 19:27 (CEST)—— MrJaroslavik (diskuse) 22. 7. 2019, 19:27 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

@MrJaroslavik: Dpbrý den, misie nepřekládám, jen udržuji stejnoé formátování textu jako v překladech. S pozdravem —— Agamad24 (diskuse) 22. 7. 2019, 19:29 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Rauf & Faik[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Rauf & Faik. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem Zdraví --Sokoljan (diskuse) 4. 8. 2019, 20:09 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Subpahýl[editovat zdroj]

Svatý Silvanus[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Svatý Silvanus. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vojtasafr (diskuse) 31. 8. 2019, 18:48 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Svatý Andronicus[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Svatý Andronicus. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vojtasafr (diskuse) 31. 8. 2019, 18:48 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Svatý Amplias[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Svatý Amplias. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vojtasafr (diskuse) 31. 8. 2019, 18:48 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Urban z Makedonie[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Urban z Makedonie. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vojtasafr (diskuse) 31. 8. 2019, 18:48 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Poznámka[editovat zdroj]

Bylo by fajn, kdybyste ty články psal o trochu delší, takto jsou některé na hraně odloženého smazání. Dále prosím nezapomínejte na zdrojování. Když už píšete ty články takto krátké, dejte si tam {{Pahýl}}, ať to za Vás nemusí dělat jiní. Díky, --Vojtasafr (diskuse) 31. 8. 2019, 18:48 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Šablona překlad[editovat zdroj]

Dobrý den, šablona {{Překlad}} se přidává vždy nad reference. Vypadá to takto:

== Reference ==
{{Překlad|xy|xy|xy}}
<references/>

Děkuji, --janbery (diskuse) 2. 9. 2019, 11:30 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Šablona pracuje se[editovat zdroj]

Dobrý den, šablona {{Pracuje se}} se přidává vždy nahoru. --janbery (diskuse) 6. 9. 2019, 14:40 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Další OS[editovat zdroj]

Mučedníci z Lichfieldu[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Mučedníci z Lichfieldu. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Vojtasafr (diskuse) 14. 9. 2019, 11:01 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Štěpán a Vitalis[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Štěpán a Vitalis. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vojtasafr (diskuse) 14. 9. 2019, 11:01 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Poznámka[editovat zdroj]

Znovu Vás vyzývám ke zvýšení kvality článků tak, aby splňovaly alespoň základní parametry. Pokud tak neučiníte, budu to, byť velmi nerad, považovat za narušování Wikipedie a budu z toho muset vyvodit důsledky. Na Wikipedii by mělo jít spíše než o kvantitu o kvalitu. Díky za pochopení, --Vojtasafr (diskuse) 14. 9. 2019, 11:01 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Patriarchální exarchát v Istanbulu[editovat zdroj]

Dobré odpoledne, v článku Patriarchální exarchát v Istanbulu jsu podle mě chybně uvedení administrátoři patriarchátu (Louis-Armel Pelâtre, A.A. a Rubén Tierrablanca Gonzalez). Dle catholic-hierarchy.org to jsou vikáři latinského vikariátu... Též by možná bylo dobré zařadit patriarchát do článku Melchitská řeckokatolická církev - nevím kam patří. Děkuji za odpověď :-)--F.ponizil (diskuse) 6. 11. 2019, 17:28 (CET) Omlouvám se, dotyční preláti zastávali oba úřady vizte --F.ponizil (diskuse) 6. 11. 2019, 17:37 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Šablona citát[editovat zdroj]

Zdravím! Citát lze zapsat pomocí šablony {{Citát|výrok|autor výroku}}. Díky, --janbery (diskuse) 17. 11. 2019, 14:03 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Kalybé[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Kalybé. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. Nadvšenec Nadvšenec 25. 11. 2019, 17:04 (UTC)

David Galván Bermúdez[editovat zdroj]

Pane kolego, nepřijde Vám trochu divné, že by kristeros (katolíci povstalí proti náboženskému útlaku ze strany militantně ateistické vlády v letech 1926-9) vraždili kněze jdoucí zaopatřit nemocné, navíc v roce 1915? Opraveno. Prosím příště trochu více pozornosti při překladech. A zkuste taky zapracovat na jazykové stránce svých článků. --Týnajger (diskuse) 15. 6. 2020, 09:47 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Marchel (Mihăescu)[editovat zdroj]

Vážený kolego, článek Marchel (Mihăescu) nemá uveden zdroj informací. Od někud jste ale čerpat musel. Jde o překlad z jiné Wikipedie? Pak by ale chyběla šablona Překlad. Díky za info či za doplnění. KPX8 (diskuse) 26. 10. 2020, 07:55 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Asijský měsíc Wikipedie 2020 skončil[editovat zdroj]

Pěkné dopoledne, tento ročník díky vám všem vzniklo 351 článků pro Asijský měsíc Wikipedie 2020, z toho 29 pro WikiUral 2020. Děkujeme! Včera byla soutěž ukončena, a proto vás informuji o dalším postupu. Nejpozději do konce tohoto roku bude probíhat kontrola přihlášených článků. Poté budeme znát finální žebříček a vyhlásíme vítěze soutěže. Wikipedisté, kteří se umístí na prvních třech příčkách v konečném žebříku, budou odměněni cenami, které proplatí spolek Wikimedia ČR. Kvůli komplikované době zatím nevíme, o jaké ceny se bude konkrétně jednat, budou však oznámeny zde.

30. listopadu, několik hodin před ukončením soutěže, byl bohužel nástroj Fountian nefunkční. Proto byla soutěž globálně prodloužena o 5 hodin. Jestli jste tedy vytvořili článek pro WAM a kvůli chybě jste jej nemohli zapsat, kontaktujte nás co nejdříve a my článek zpětně přidáme. Také žádáme všechny účastníky, aby pravidelně sledovali Fountain, kde píšeme své komentáře k článkům. Prosíme, věnujte pozornost komentářům a v případě vyřešení námitky k článku požádejte o přehodnocení na diskusní stránce. Přehodnocení článků bude probíhat do konce tohoto roku. Také se může stát, že někdo po čase přijde s novou námitkou a článek bude zamítnut. Proto je potřeba Fountain pravidelně sledovat a věnovat pozornost námitkám.

Při jakýchkoli dotazech či problémech ohledně soutěže se neváhejte obrátit na diskusní stránku.

Za lokální organizační tým Patriccck 2. 12. 2020, 10:22 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Adventní Wikivšem[editovat zdroj]

Děkuji za účast a obsáhle napsané články zejména o osobnostech osmanské říše ve výzvě Adventní Wikivšem. Sice to tentokrát nedopadlo na zisk vyznamenání, ale bude skvělé, když se rozhodnete účastnit dalších výzev nebo soutěží či editatonů, třeba soutěže Popiš památku. Přeji vše dobré v novém roce 2021 a ať se daří psaní hodnotných článků. KKDAII (diskuse) 4. 1. 2021, 19:25 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Mr. Heartbreak[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Mr. Heartbreak. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 23. 1. 2021, 21:40 (CET)Odpovědět[odpovědět]

+ I Could Make You Mine, Put Yourself in My Place. --Mario7 (diskuse) 23. 1. 2021, 21:47 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Nutné úpravy názvosloví[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Pavranka Jelochinova. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 16. 3. 2021, 16:46 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Jarní Wikivšem[editovat zdroj]

Děkujeme za zapojení se do osobní výzvy Jarní Wikivšem a za všechny napsané články během Výzvy.KKDAII (diskuse) 16. 6. 2021, 23:40 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Nepracuje se[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Bodlok Dussumierův. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit alespoň mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 3. 8. 2021, 09:19 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Bodlokové[editovat zdroj]

Ad bodlok oranžovoocasý a Tělo bodloka oranžovoocasého tvoří 9 hřbetních trnů, 25-26 hřbetních měkkých paprsků, 3 anální trny a 23-24 análních měkkých paprsků. Tvrdé a měkké hřbetní (řitní) paprsky netvoří tělo, jak by se dalo pochopit, ale vyztužují ploutve. Viz ploutev. --OJJ, Diskuse 10. 8. 2021, 10:49 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Marie Laveau[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Marie Laveau. Bohužel obsahuje text, který není v českém jazyce a je nutno ho přeložit, nebo strojově přeložený text, který vyžaduje důkladnou jazykovou korekturu. Pokuste se prosím přeložit alespoň část textu, jež by tvořila ucelený článek. Po týdnu se rozhodneme, zda neupravené části takového článku úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.


Hello, thank you for adding the article Marie Laveau. Unfortunately, the text is not in the Czech language and must be translated. Please try to translate at least part of the text; after one week, a decision will be made whether to keep or delete the untranslated sections. Also, please do not use automated translations, since they are often of poor quality. Thank you for your understanding. — Draceane diskusepříspěvky 16. 1. 2022, 15:07 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Spolupráce, pozdrav[editovat zdroj]

Dobrý den, kolego, chtěl byste se mnou spolupracovat na projektech, údržbě a třeba plnění červených odkazů na portále Křesťanství i jinde? Přeji vše dobré a jsem s pozdravem, --Lukáš Král (diskuse) 14. 9. 2022, 14:48 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den,

děkuji za nabídku kolego a budu velmi rád s Vámi spolupracovat. S pozdravem Agamad24 (diskuse) 14. 9. 2022, 16:26 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Děkuji za rychlou odpověď! Co vidíte jako prioritní, čemu bychom se mohli začít věnovat? Já pracuji na Wiki pro Dingir (a jeho web) a občas tak narazím na červené odkazy. A sleduji Vaše příspěvky o ruském pravoslaví, tiše jsem tam začal přidávat kategorie. Budu dnes prohledávat další články a témata. Můžete se rovněž podívat na mou uživatelskou stránku, čemu se věnuji. S pozdravem --Lukáš Král (diskuse) 15. 9. 2022, 08:14 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Dobrý den, chci se věnovat ruskému pravoslaví a pravoslaví obecně. Myslím si že na tuto část křesťanství se na Wiki často zapomíná. Eparchie, biskupové a další osobnosti pravoslaví. Doplnění biskupů a duchovních pravoslavné církve českých zemích a na Slovensku. Popremýšlím ještě nad něčím. Co napadá vás ? Agamad24 (diskuse) 15. 9. 2022, 17:39 (CEST)Odpovědět[odpovědět]