Diskuse s wikipedistou:93.99.7.121

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, budete bez dalšího varování zablokováni. Děkuji za pochopení.

--Khamul1 (diskuse) 7. 12. 2018, 08:12 (CET)

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, odůvodněte prosím své počínání ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

--OJJ, Diskuse 29. 3. 2016, 12:02 (CEST)

Rakousko sidlo habsburku[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Rakousko sidlo habsburku fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Ria (diskuse) 1. 11. 2016, 08:04 (CET)

Únor 2018 - Rajče jedlé[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Martin Urbanec (diskuse) 19. 2. 2018, 13:05 (CET)

Experimentů zanechte!--Horst (diskuse) 29. 5. 2018, 10:22 (CEST)

Miroslav Kalousek[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Vlout (diskuse) 14. 11. 2018, 13:05 (CET)

Shiba-Inu[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Shiba-Inu, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--JirkaSv (diskuse) 28. 11. 2018, 12:41 (CET)

USA[editovat zdroj]

Zase pokusy?--Horst (diskuse) 25. 3. 2019, 14:50 (CET)

Američané[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Khamul1 (diskuse) 7. 11. 2019, 09:18 (CET)