Diskuse s wikipedistou:89.190.52.4

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zaregistrujte se
Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!
Vítejte!ÚvodNápovědaPrůvodce WikipediíPět pilířů WikipedieCo Wikipedie neníJak zakládat nové článkySlovníček

K prohlížení ani k editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete. Nemusíte poskytovat žádné své osobní údaje, skutečné jméno ani e-mail.

Přihlášení vám zpříjemní uživatelský zážitek:

  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost zobrazovat seznam všech vašich příspěvků.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.

Přihlášení vám rozšíří možnosti přispívání:

  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory.

Přihlášení vám umožní lépe se zapojit do společné práce na Wikipedii:

Jen do toho, zaregistrujte se!

--Nadkachna 10. 11. 2010, 20:50 (UTC)

Duben 2013[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Merkaz ha-rav fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Hon-3s-T (diskuse) 7. 4. 2013, 21:12 (UTC)

Spolupráce na Wikipedii[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Wikipedie je otevřená encyklopedie, kterou tvoří dobrovolně komunita lidí. V zájmu kvalitní encyklopedie je dobrá spolupráce těchto lidí, a na tu zase má vliv dobrá atmosféra, vzájemný respekt, ohleduplnost a zdvořilost. Některá doporučení v tomto směru nabízí Wikietiketa. Mnoho lidí má svůj názor a někdy je obtížné určit, který názor je „ten správný“. Někdy to ani určit nelze a je nutné hledat nějaké kompromisní řešení. Vězte, že každý názor lze vyjadřovat zdvořile a s respektem k oponentovi. Můžeme snášet věcné argumenty, kterými svůj postoj podpoříme. Ačkoli někdy může krátkodobě zapůsobit i „hrubá síla“, mnohdy vede jen k vyhrocení sporu a naopak brání možnosti najít souhlasné řešení věcného problému. Naopak v klidné a vstřícné atmosféře je domluva zpravidla snáz dosažitelná. Toliko k této záležitosti. Děkuji za pochopení. --Bazi (diskuse) 8. 4. 2013, 12:12 (UTC)