Diskuse s wikipedistou:86.49.188.237

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
School ip.svg Tuto IP adresu, 86.49.188.237, používá Základní škola a mateřská škola, Praha 4 a může ji sdílet větší počet uživatelů na této škole. Zprávy zanechané na této stránce tak mohou obdržet uživatelé, pro které nejsou relevantní. Při blokování této adresy či revertování z ní provedených změn proto dbejte zvýšené opatrnosti. V případě vandalismu páchaného z této adresy budou správci toto nevhodné chování hlásit zodpovědným osobám na http://www.zssdruzeni.cz/.
Vzkaz pro uživatele: Komentářům, které nejsou určeny vám, se vyhnete založením vlastního účtu.
Vzkaz pro zodpovědné osoby: Změny této stránky můžete sledovat pomocí kanálu RSS či Atom.
Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Nosorožec dvourohý, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 17. 2. 2016, 09:07 (CET)Odpovědět[odpovědět]

2017[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Valdemar (diskuse) 18. 10. 2017, 11:11 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

2h. OJJ, Diskuse 18. 10. 2017, 11:16 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Gregoriánský kalendář[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, napište ho prosím ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

1h. OJJ, Diskuse 14. 12. 2017, 13:07 (CET)Odpovědět[odpovědět]

Kánon[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.OJJ, Diskuse 11. 10. 2018, 13:55 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Irena Michalcová[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Irena Michalcová fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. --David V. (diskuze) 16. 9. 2022, 12:26 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Říjen 2022[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Leoš Mareš fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Poirot12345 T (diskuse) 20. 10. 2022, 08:20 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Leoš Mareš, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--David V. (diskuze) 20. 10. 2022, 08:28 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Leoš Mareš, budete bez dalšího varování zablokováni. Děkuji za pochopení.

Poirot12345 T (diskuse) 20. 10. 2022, 08:31 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Leoš Mareš[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Leoš Mareš, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--David V. (diskuze) 23. 11. 2022, 09:28 (CET)Odpovědět[odpovědět]