Diskuse s wikipedistou:81.91.216.124

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

IP adresa 81.91.216.124 Krajský úřad Moravskoslezského kraje

Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!

K prohlížení nebo editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete.
  • Možnost prohlédnout si seznam všech vašich příspěvků.
  • Vaši vlastní uživatelskou stránku.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají, nebo které jste tu už založil.
  • Možnost přejmenovat článek.
  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory do Wikipedie.
  • Možnost upravit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.
  • Právo účastnit se hlasování, např. na stránce hlasování o smazání.
  • No a nakonec je tu i možnost stát se po jistém čase správcem (ti mohou mazat a obnovovat smazané stránky, zamknout stránku, editovat zamčené stránky nebo blokovat uživatele, kteří porušují pravidla).
Jen do toho, zaregistrujte se!

Přeji Vám pěkný den a těším se na Vaše další příspěvky! --Mercy 30. 11. 2009, 11:51 (UTC)

Prosím vyplňujte kolonku „Shrnutí editace“[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, nebudou je muset dále zkoumat a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. ♥ K123456 25. 8. 2010, 13:27 (UTC)

Přidávám se k prosbě. Vaše změny ve článku Astrobiologie jsou fajn, lépe je ale vysvětlit, zvláštně, není-li jasné, proč jste to a to změnil, tak jako zde.
Nevím, jak správně okomentovat kosmetické změny typu oprava typografické chyby, překlep a nebo zmíněný (již 40 let neplatný) kysličník na oxid? 81.91.216.124 21. 9. 2016, 10:45 (CEST)[odpovědět]

Vladislav Volný[editovat zdroj]

Neodstraňujte z textu laskavě údaje o spolupráci s StB. Wikipedie je encyklopedie, ne soubor hagiografií, a proto v ní má místo jakýkoli významný a doložený fakt. Navíc spolupráce Volného s StB je poměrně důležitá informace, která měla vliv na jeho církevní kariéru před sametovou revolucí, i po ní.--Qasinka (diskuse) 15. 4. 2016, 10:35 (CEST)[odpovědět]

Pro úplnost připomínám závazné pravidlo tří revertů.--Tomas62 (diskuse) 15. 4. 2016, 13:39 (CEST)[odpovědět]