Diskuse s wikipedistou:81.90.174.77

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. --Harold 10. 5. 2011, 21:40 (UTC)

Zuzana (Letopisy Narnie)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Zuzana (Letopisy Narnie). Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. ♥ K123456 23. 5. 2011, 05:53 (UTC)

Chlamydióza infekce[editovat zdroj]

Dobrý den, Váš příspěvek byl smazán, protože nedosahoval ani minimální délky požadované po zdejších článcích. Pokud jste článek založil(a) s tím, že jej dokončíte později, můžete se jeho předčasnému smazání příště vyhnout např. vložením informativní šablony {{Pracuje se}} na začátek stránky. Další informace naleznete na stránce Jak vytvořit článek. Děkuji za pochopení. --Loupežník 27. 11. 2011, 17:10 (UTC)

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Kacir 9. 12. 2011, 13:58 (UTC)

ČLOVĚK VYSPĚLÝ[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce ČLOVĚK VYSPĚLÝ fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. --Loupežník 14. 12. 2011, 18:49 (UTC)

Kultura raného středověku[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--M97uzivatel 18. 12. 2011, 10:02 (UTC)

Třebějice[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Třebějice fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. — Loupežník (diskuse) 27. 3. 2012, 18:21 (UTC)