Diskuse s wikipedistou:80.188.122.50

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ulysses S. Grant[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Ulysses S. Grant, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, napište ho prosím ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

— Loupežník (diskuse) 25. 4. 2012, 11:19 (UTC)

Pythagorova věta[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Pythagorova věta, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, napište ho prosím ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

MiroslavJosef (diskuse) 30. 4. 2012, 08:36 (UTC)

Jiří Brdečka[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Jiří Brdečka, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Zdeněk Dejmek (diskuse) 19. 9. 2013, 08:39 (UTC)

Jaroslav Hašek[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Jaroslav Hašek, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Tchoř (diskuse) 31. 10. 2013, 09:44 (UTC)