Diskuse s wikipedistou:79.216.114.230

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Bad Reichenhall[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Bad Reichenhall. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MiroslavJosef 1. 4. 2009, 13:49 (UTC)

Ramsau bei Berchtesgaden[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Ramsau bei Berchtesgaden. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MiroslavJosef 1. 4. 2009, 13:52 (UTC)


Wenn Sie Hilfe bei der Übersetzung der deutschen Texten brauchen, müssen Sie nur fragen, bin ich bereit diese Texte in Ordnung zu bringen. Danke. Jirka O. 1. 4. 2009, 14:15 (UTC)