Diskuse s wikipedistou:213.192.25.2

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítám Vás v české Wikipedii. Chcete-li si editaci pouze vyzkoušet, pak prosím jen na pískovišti, které je k tomu určeno. Děkuji za pochopení.--Marquas (diskuse) 27. 5. 2013, 18:51 (UTC)

Tovéř[editovat zdroj]

Dobrý den. Chtěl bych velmi poděkovat za Váš příspěvek v hesle Tovéř. Pokud však jde o materiály ze stránky obce a pokud máte k jejich použití souhlas, je nutné tento souhlas zaslat do OTRS, více vizWikipedie:OTRS. Velmi Vám děkuji. Jan.Kamenicek (diskuse) 25. 8. 2014, 11:03 (UTC)

2015[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Panamský proud. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 3. 6. 2015, 09:44 (CEST)[odpovědět]

Experimenty[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 5. 10. 2016, 17:53 (CEST)[odpovědět]

Ozon[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za úpravu chyby ve článku Ozon. Jenom bych chtěl poprosit, zda byste příště nemohl vyplnit také shrnutí editace, aby bylo vidět, z jakého důvodu jste změny provedl – wikipedistům provádějícím kontrolu to ušetří práci. Ještě jednou díky, --Michal Lenc (diskuse) 10. 6. 2018, 18:27 (CEST)[odpovědět]