Diskuse s wikipedistou:213.192.2.30

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Kacir 8. 11. 2013, 23:09 (UTC)


Dobrý den, je mi to líto, ale Váš příspěvek na stránce Hana Karolina Kobulejová musel být odstraněn, jelikož byl psán neencyklopedickým stylem a do Wikipedie se tudíž nehodil. Zkuste to jinak; podívejte se na průvodce a nápovědu, zejména sekce první krůčky v editaci, styl či jak editovat stránku. Pokud něčemu nebudete rozumět, vyzkoušejte si editaci na pískovišti nebo se zeptejte ostatních. Těšíme se na Vaše další příspěvky. ♥ K123456  19. 1. 2015, 19:43 (CET)

Somdev Devvarman[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, odůvodněte prosím své počínání ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 18. 9. 2015, 11:32 (CEST)

Tarantula (hudební skupina)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Tarantula (hudební skupina). Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --OJJ, Diskuse 14. 10. 2015, 06:37 (CEST)

Dobrý den, reaguji na Váš skupina)&diff=12970241&oldid=12970218 vložení text nesprávně vložený do článku. Pokud existují alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje, přidejte je, prosím, do článku jako reference. Tím dokážete významnost subjektu. Šablonu však prosím nechte v článku, správce po uplynutí lhůty posoudí, zda zdroje stačí. Pokud je Vám něco nejasné, neváhejte se zeptat. S pozdravem, --Urbanecm (diskuse) 16. 10. 2015, 20:46 (CEST)

@OJJ, Urbanecm: přeneseno z Diskuse k Wikipedii:Průvodce (diskuse) --19. 10. 2015, 20:59 (CEST), Utar (diskuse)
Dobrý den, omlouvám se za text pro vás vložený v kapele Tarantula. Vložil jsem na Wikipedii kapelu Tarantula, která už neexistuje, ale udělala hodně pro českou metalovou scénu. Vložil jsem tam dva extérní odkazy jak jste mi psali, tak proč je tam pořád to smazání které by se mělo uskutečnit. Dále ve Wikipedii je napsáno o kapele Traktor, která vznikla z kapel Tarantula a Wizard. Zajímavé je že v článku je věta že kapela Traktor vznikla z kapel Tarantula a Wizard a to vám nevadí že tam je uvedena Tarantula. Text o kapele Tarantula chcete smazat, ale název v textu o kapele Traktor kde je napsáno Tarantula tak to tam být může. Kapela existovala, nic jsem si nevymyslel (to bych si ani nedovolil napsat tam něco vymyšleného) a odkazy na netu jsou. S pozdravem Poláček. -- Tento příspěvek přidal(a) 213.192.2.30 (diskuse) 19. 10. 2015, 20:29‎ (CE(S)T)
@213.192.2.30: To, že je v článku Traktor (hudební skupina) zmíněna Tarantula (hudební skupina), nevadí. To upozornění se týkalo toho, zda je Tarantula dostatečně významná (=píše o ní vícero nezávislých lidí) na to, aby měla vlastní článek. Přijde mi, že po přidání toho rozhovoru by to s Rockmagem mohlo stačit na naplnění požadavků Wikipedie:Dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje. Není-li to ale zcela zřejmé, ponechává se často odebrání upozornění z článku na tom, kdo ho tam vložil, či na správci, který po uplynutí doby (14 dní) posoudí stav článku. Co na to OJJ? --19. 10. 2015, 21:40 (CEST), Utar (diskuse)
@Utar: Rozhovor v pořádku, obávám se však, že to stačit nebude. Ten první odkaz je triviální zmínka, další dva krátké seznamy. Ještě jeden zdroj á la ten rozhovor a klidně lze významnost odstranit, ale v této situaci není nejlepší šablonu odstranit. OJJ, Diskuse 20. 10. 2015, 06:27 (CEST)

Dobrý den, na stránku Tarantula (hudební skupina) jsem přidal ještě jeden zdroj a po diskusi s OJJ jsem odstranil šablonu. Text je nyní v pořádku a nehrozí mu smazání. Lepím Vám sem uvítací letáček s důležitými informacemi.

S pozdravem, --Urbanecm (diskuse) 20. 10. 2015, 10:14 (CEST)

Vzkazy[editovat zdroj]

Zdravím, vzkazy do Wikipedie nepatří. Děkuji za pochopení. S pozdravem, --Urbanecm (diskuse) 16. 3. 2016, 17:13 (CET)

Klíště obecné[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--OJJ, Diskuse 22. 3. 2016, 09:54 (CET)

Koroner[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, odůvodněte prosím své počínání ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

--Leome 323 ♥ (diskuse) 27. 4. 2016, 19:50 (CEST)

Step[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Step, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--OJJ, Diskuse 24. 5. 2016, 08:39 (CEST)

Autismus[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Autismus, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 30. 9. 2016, 18:18 (CEST)

Toto je poslední varování. Další vandalismus v článku Autismus nebo jinde = blok.OJJ, Diskuse 30. 9. 2016, 18:24 (CEST)

Zjevení (album)[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vámi založený článek Zjevení (album)! Nechcete zvážit registraci? Mohl(a) byste se tím distancovat od předchozích negativních příspěvků jdoucí z Vaší IP adresy. S pozdravem a díky, --Martin Urbanec (diskuse) 26. 6. 2017, 11:41 (CEST)

Hell Symphony[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Hell Symphony. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Kacir 30. 6. 2017, 20:49 (CEST)

Dobrý den, namísto vkládání údržbových šablon při založení článku, se v něm vyhněte nedostatkům: vložte zdroje dokládající daná tvrzení pomocí referencí, nepište jen 1 větu (subpahýl), ale nejméně plnohodnotný odstavec o několika větách. Zdraví. --Kacir 30. 6. 2017, 20:55 (CEST)

The Revelation[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku The Revelation. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Kacir 30. 6. 2017, 21:10 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku State of Euphoria. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. Totéž Among the Living‎.--OJJ, Diskuse 25. 9. 2017, 06:43 (CEST)

Listopad 2017[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Pavel Krupička (diskuse) 10. 11. 2017, 00:24 (CET)

Březen 2018[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Marek Wikipedista (diskuse) 3. 3. 2018, 12:38 (CET)

Den Země[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--OJJ, Diskuse 22. 4. 2018, 13:48 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Hawking (film). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Horst (diskuse) 30. 11. 2018, 18:45 (CET)

Karel Otáhal[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Karel Otáhal fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Jan Polák (diskuse) 19. 1. 2019, 16:58 (CET)