Diskuse s wikipedistou:194.108.135.20

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
School ip.svg Tuto IP adresu, 194.108.135.20, má registrovanou Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11 a může ji sdílet větší počet uživatelů na této škole. Zprávy zanechané na této stránce tak mohou obdržet uživatelé, pro které nejsou relevantní. Při blokování této adresy či revertování z ní provedených změn proto dbejte zvýšené opatrnosti. V případě vandalismu páchaného z této adresy budou správci toto nevhodné chování hlásit zodpovědným osobám na této škole.
Vzkaz pro uživatele: Komentářům, které nejsou určeny vám, se vyhnete založením vlastního účtu.
Vzkaz pro zodpovědné osoby: Změny této stránky můžete sledovat pomocí kanálu RSS či Atom.
Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!
Vítejte!ÚvodNápovědaPrůvodce WikipediíPět pilířů WikipedieCo Wikipedie neníJak zakládat nové článkySlovníček

K prohlížení ani k editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete. Nemusíte poskytovat žádné své osobní údaje, skutečné jméno ani e-mail.

Přihlášení vám zpříjemní uživatelský zážitek:

  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost zobrazovat seznam všech vašich příspěvků.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.

Přihlášení vám rozšíří možnosti přispívání:

Přihlášení vám umožní lépe se zapojit do společné práce na Wikipedii:

Jen do toho, zaregistrujte se!

A ještě poznámka k věci: Obávám se, že pro rady „Jak si nainstalovat ReactOS“ není Wikipedie ideální místo. Sem patří encyklopedické články, nikoli konkrétní návody. Návod k instalaci by se zřejmě mnohem více hodil do Wikibooks. Viz též Wikipedie:Co Wikipedie není.

--Mormegil 09:13, 16. 5. 2005 (UTC)

Znovu vás upozorňuji, že vámi psaný článek Reactos/instalace (a s ním související Reactos/instalace-chyby) nepatří do Wikipedie. Jelikož se tak nechystáte učinit sám, v nejbližší době ho přesunu na Wikibooks, kam patří. Děkuji za pochopení. --Mormegil 13:01, 20. 5. 2005 (UTC)

Vaše texty jsem přesunul na Wikibooks, další práci prosím směřujte tam (b:ReactOS). --Mormegil 13:36, 20. 5. 2005 (UTC)

Pro jistotu odpovím i tady: zkuste si ještě jednou přečíst předchozí větu a kliknout na některý z odkazů… --Mormegil 14:16, 20. 5. 2005 (UTC)

Odkaz na Wikiknihy v článku ReactOS je, v odstavci u externích odkazů, pomocí standardní šablony i s ikonkou Wikiknih. Není žádný důvod ho tam přidávat ještě jednou do textu. --Mormegil 09:39, 24. 5. 2005 (UTC)

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Tlusťa 08:31, 29. 5. 2006 (UTC)


STOP Přestaňte prosím odstraňovat obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat články, bude vám zablokována možnost editace. Děkujeme za pochopení.

Tlusťa 09:54, 2. 10. 2006 (UTC)

Dobrý den, děkuji za vaše příspěvky, ale jelikož se tady snažíme vytvářet encyklopedii, zkuste prosím přispívat věcně a nezaujatě. Většina uživatelů zde hledá vážné články a vtipné texty by je nemusely pobavit. Nezapomínejte, že Wikipedii používá mnoho čtenářů, takže se pokoušíme chovat seriózně. Pokud chcete experimentovat v rámci psaní seriózních článků či příspěvků pro Wikipedii, můžete to zkusit na pískovišti, parodické a vůbec vtipné články můžete vkládat na Necyklopedii. Děkuji za pochopení. --Aktron (d|p) 08:56, 15. 1. 2007 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Tlusťa 14:48, 15. 1. 2007 (UTC)


STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Tlusťa 10:22, 22. 1. 2007 (UTC) — Timichal 10:00, 29. 1. 2007 (UTC)


STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Krvesaj 09:32, 26. 3. 2007 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat články, bude vám zablokována možnost editace. Děkujeme za pochopení.

Aktron (d|p) 09:20, 7. 5. 2007 (UTC)