Diskuse s wikipedistkou:DoubleBreadCZE

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Bazi (diskuse) 7. 7. 2016, 14:23 (CEST)

All Good Things (skupina)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku All Good Things (skupina). Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Harold (diskuse) 10. 7. 2016, 10:58 (CEST)

Děkuji Vám za informace v článku All Good Things (skupina). Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 10. 7. 2016, 10:58 (CEST)

Dobrý den, mrzí mě to, ale zřejmě nemám šanci najít lepší zdroje ani důvody, proč by to na Wikipedii mělo být. Na věci, které jsou zde uvedeny, jsem se All Good Things ptala osobně, nemohu tedy nikde potvrdit, že to tak opravdu je. Co se významnosti týče, na to nemám žádnou odpověď. Doufala jsem, že se postupem času může článek rozšířit. Co se dá dělat, obávám se, že tu tedy článek nezůstane. Děkuji za upozornění. --DoubleBreadCZE (diskuse) 19. 7. 2016, 13:10 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Not to Disappear. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 16. 11. 2016, 06:21 (CET)

Dtto If You Leave (album, Daughter); a mimochodem, na krátké články se vkládá {{pahýl}} a ne {{upravit}} OJJ, Diskuse 16. 11. 2016, 06:24 (CET)

Esej[editovat zdroj]

Dobrý den, slovo esej se používá v mužském i ženském rodě. Není potřeba opravovat správný tvar na jiný správný tvar, prosím respektujme styl původního autora. Zdraví --Uacs451 (diskuse) 6. 11. 2017, 07:33 (CET)

Pěkné odpoledne, této informace jsem si vědoma, původní věta ovšem zněla "Uveřejnil zde anglicky svůj Esej o člověku, kterou v roce 1775 přeložil...", považovala jsem tedy za nezbytné větu přizpůsobit jen jednomu tvaru. --DoubleBreadCZE (diskuse) 6. 11. 2017, 14:25 (CET)
Jé, tak to se moc omlouvám, moje zbrklost. --Uacs451 (diskuse) 6. 11. 2017, 15:35 (CET)
V pořádku, hezký zbytek dne. ː) --DoubleBreadCZE (diskuse) 6. 11. 2017, 17:09 (CET)