Diskuse s wikipedistkou:Betty 240

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Bazi (diskuse) 21. 2. 2018, 16:21 (CET)

Metuzalémova absolventská hvězda[editovat zdroj]

Milý Bazi, moc děkuji za přidání obrázku knihy k mému článku Castiglione.... Mám spíš pocit, že si nezasloužím nic, natož vyznamenání a už se těším na zapojení mého nového počítače, abych si konečně všechno opakovala a pořádně naučila. Nebýt Drahušky a Vašich věčných rad mě, vůbec bych to nezvládla.Takže velké díky. Teď už pracuji na článku o malířkách v Brně , narozených ještě za Rakouska Uherska,a těším se, až Vás zase znova uvidím a zeptám se na tolik věcí, které ještě nevím. S díky zdravím.Jak napsat vlnovky jsem zapomněla. Betty 240
Vkládání podpisu
Není vůbec zač, já jsem rád, že jsem Vám mohl pomoci. Co se týká těch malířek, bylo by asi dobré je popsat v životopisných článcích, každou jednotlivě. Pokud tedy pro to najdete dostatek použitelných informačních zdrojů.
Co se týká podpisu na diskusních stránkách, přikládám návodný obrázek, další informace najdete na této stránce. Přeji Vám pěkný den. --Bazi (diskuse) 26. 3. 2018, 20:34 (CEST)

[Zkušenosti nových wikipedistů] Jak probíhaly vaše začátky na Wikipedii?[editovat zdroj]

Dobrý den,

jmenuji se Martin Urbanec a pracuji pro Wikimedia Foundation, provozovatele Wikipedie, jako ambasador pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů, což je projekt mající za cíl hledat nové možnosti, jak zaujmout a udržet si co nejvíce nových wikipedistů.

Obracím se na Vás, jelikož jste se na Wikipedii v poslední době zaregistroval(a). Touto zprávou bych se vás rád zeptal, zda-li jste při své práci na Wikipedii narazili na cokoliv problematického, co Vám práci na Wikipedii znepříjemňovalo anebo co byste rádi, aby vypadalo jinak. Prosím, popište své začátky na Wikipedii formou e-mailu na martin.urbanec@wikimedia.cz.

Vaše odpovědi použijeme pro další vylepšování Wikipedie, aby se na ní všem dobře spolupracovalo.

Předem děkuji za Váš čas.

S pozdravem,
--Martin Urbanec (diskuse), ambasador pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů, 28. 8. 2018, 20:11 (CEST)

České malířky a sochařky v Paříži[editovat zdroj]

Dobrý den, gratuluji k napsání nového článku. Rád bych vás upozornil na jeho strukturu - nadpisy. V článku by (podle mě a tak jsem to už upravil) měly být nadpisy hlavních kategorií jako nadpisy "druhé úrovně" - == Nadpis větší kategorie ==. Pro závěr článku bych vám doporučil tuto pomůcku: == Odkazy == === Reference === <references /> === Literatura === (poznámka - pouze pokud je) === Externí odkazy === * {{Commonscat}} {{Portály|}} S pozdravem a přáním hodně štěstí --janbery (diskuse) 6. 2. 2019, 21:24 (CET)

@Betty 240: Dobrý večer. To, že jsem Vám do článku sáhnul, vůbec neznamená, že se mi nelíbí. Naopak. Úpravy byly spíš formálního rázu a pak ještě - myslím si, že beletristický styl je sice hezčí, ale do encyklopedie nepatří. Téma je ale pěkné a překvapivé. Zdraví--Svenkaj (diskuse) 24. 4. 2019, 22:21 (CEST)

Wikikytička[editovat zdroj]