Diskuse ke kategorii:Údržba:Stránky se špatnými referencemi

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Přínos?[editovat zdroj]

@Martin Urbanec: K čemu je dobrá tato kategorie? Mimo články není zase tak mnoho obsahu, který by bylo třeba dokládat, abychom měli ještě spešl kategorii pro stránky ne? Myslím, že ty diskusní stránky a pískoviště wikipedistů kategorii nepotřebují, co myslíte? --Dvorapa (diskuse) 21. 9. 2018, 12:49 (CEST)

Ano, pokud je reference mimo HJP, je to vždycky trochu nestandardní situace. Dovedu si představit, že lidi chtějí opravovat jen články - a přepnou se na subkategorii. Pokud někdo chce zjistit, proč je tato šablona v ne-HJP stránkách, použije toto. Pokud bychom navíc měli slučovat, tak sem - jelikož každý článek je stránkou, ale ne každá stránka je i článkem. --Martin Urbanec (diskuse) 21. 9. 2018, 12:54 (CEST)
@Martin Urbanec: Myslíš, že všechny tři podobné: Kategorie:Údržba:Stránky obsahující nedoložená tvrzení, Kategorie:Údržba:Stránky se špatnými referencemi a Kategorie:Údržba:Stránky obsahující odkazy na nedostupné zdroje můžeme tedy smazat, když máme jejich alternativy pro články a pro nečlánkové stránky jsou zbytné? --Dvorapa (diskuse) 21. 9. 2018, 12:56 (CEST) (upraveno 21. 9. 2018, 13:07 (CEST) wikipedistou Dvorapa (diskuse))
Nikoliv. Podle mě je užitečné rozlišovat u všech zmíněných kategorií mezi chybou v článku a chybou v ostatních stránkách Wikipedie. Třeba tady je těch stránek 173, IMHO docela dost na samostatnou kategorii, nemyslíš? --Martin Urbanec (diskuse) 22. 9. 2018, 17:25 (CEST)
@Martin Urbanec: A co je tedy potřeba opravit na těch stránkách zakategorizovaných sem, že musí mít kategorii? Většina z toho jsou beztak pískoviště, která nikdo opravovat nebude. Nechápu existenci těchto kategorií, kdyby bylo na mně, smazal bych je a kategorizoval pouze články, ale asi máte s JAnem nějaký důvod pro jejich ponechání, když se tomu bráníte. --Dvorapa (diskuse) 22. 9. 2018, 19:40 (CEST)
@Martin Urbanec: Pořád tomu nerozumím, k čemu mít kategorii na 200 pískovišť, která upravit nepotřebují. Jsem pro smazání bez náhrady. --Dvorapa (diskuse) 11. 2. 2019, 18:38 (CET)