Diskuse ke kategorii:Údržba:Nepropojené články vzniklé překladem

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Co je mysleno tim "nepropojeny"? Co je treba udelat, aby se clanek v teto kategorii neobjevil? (krome teda toho, ze odstranim sablonu Preklad, coz ale asi neni uplne ucelem) Vidim tu clanky, ktere maji interwiky, na ostatnich wiki je odkaz na ceskou verzi, takze v cem je problem? --Ozzy (diskuse) 16. 4. 2018, 17:42 (CEST)

PS: precetl jsem si dokumentaci k sablone Preklad, ale porad z toho nejsem moudrej. Napr. 127mm kanón typu 88 a 89 je se svym japonskym vzorem propojen pres wikidata (jak pozaduje napoveda k sablone Preklad), ale presto je razen do tehle kategorie. --Ozzy (diskuse) 16. 4. 2018, 18:09 (CEST)

@Ozzy: Viz související stránka Wikipedie:Údržba/Nepropojené články vzniklé překladem a její diskuse (možná bude v budoucnu přesunuta na Wikipedie:Údržbové seznamy/Nepropojené články vzniklé překladem). kategorizace by upozornila lépe na problém, ale nefunguje zrovna nejlíp, asi to zruším. Zmíněný článek se na cizojazyčné Wikipedii jmenuje trochu jinak (možná byl přejmenován apod.). --Dvorapa (diskuse) 23. 7. 2018, 16:25 (CEST)
Diky, to bylo ono. Kdyz jsem do sablony dal soucasny nazev japonskeho clanku, tak zarazeni do kategorie zmizelo. --Ozzy (diskuse) 23. 7. 2018, 17:27 (CEST)