Diskuse k portálu:Válka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

 WikiProject Military history / Firearms International 
Flag of the United States.svg Flag of the United Kingdom.svg Discussions:  Military history / Firearms
Flag of Canada.svg      Discussions:    Forces canadiennes / Canadian Armed Forces
Flag of Germany.svg      Diskussionen:  Militär / Waffen
Flag of France.svg      Discussions:    Histoire militaire / Armes
Japan - Rounded Rectangle.svg      Discussions:    Portal‐ノート:軍事 / 
Flag of Italy.svg      Discussioni:     Guerra / Armi da fuoco
Single Color Flag - 007500.svg      Discussions:     بوابة:الحرب  نقاش البوابة
Flag of Poland.svg      Dyskusje:         Militaria / Broń
∑ Interntl. 1 <--> ∑ Interntl. 2

Velká úprava[editovat zdroj]

Ahoj
Dovolil jsem si ujednotil tento portál s ostatními portály na Wikipedii a udělal z něj fungující stránku. Dle mého názoru se ta žlutá barva tématicky k portálu nehodí a ty insignie USA byly sice pěkné, ale válka není jen o USA - no jo, zaznívá ze mě odpůrce Yenkeeů :-) . Snad jsem nikoho tak radikálním řešením neurazil, zejména ne iniciátora stránek, ale opravdu zde chyběly potřebné odkazy, protože bez nich portál vlastně ztrácel svůj smysl. Uvažoval jsem textové pole místo šedivé barvy udělat prostě bílé, ale to nechám na uvážení ostatních přispěvatelů. Mně osobně se design ostatních portálů laděných do bíla líbí. Na druhou stranu - válka se mi prostě jeví šedivá až černá. Jinak, rád se budu každý měsíc věnovat obměňování jednotlivých oken. Nebude mi to dělat žádný problém. --Atilla 19. 3. 2009, 21:07 (UTC)

Příbuzné portály[editovat zdroj]

Dovolil jsem si upravit tuto část portálu. Takhle se mi zdá přehlednější než s těmi odrážkami uprostřed. --Faigl.ladislav 13. 8. 2008, 15:32 (UTC)

Úpravy vzhledu[editovat zdroj]

Dovolil jsem si přeházet pole a podobné věci, protože to dělalo v Opeře a podobných prohlížečích nehorázný nepořádek. Nyní je to snad OK. Pokud se něco nelíbí, klidně danou část změnte ale mrkněte na to i Operou či Firefoxem atd. -- Jagro 31. 8. 2008, 13:28 (UTC)

Ad portály[editovat zdroj]

Příjde mi to jako standart u všech ostatních portálů tato šablona je --Jenda H. 24. 10. 2008, 13:17 (UTC)

No, k portálům, které spravuji já to nedávám, protže mi to přijde naprosto zbytečné, když chce někdo vidět rozcestník a zajímavosti o Slovensku, bude ho zajímat informace o Makedonii, józe atd.?! Tady mi to přijde nevhodné dvojnásob, protože autor portálu do sloupečku napravo vložil portály, které jsou s portálem (až na výjimky) příbuzné. Šablonu tedy považuji za zbytečnou duplicitu a odvádění od informce sdělované portálem. -- Jagro 24. 10. 2008, 20:20 (UTC)

Nová šablonka pro portál[editovat zdroj]

Zdravím, vyrobil jsem pro váš portál šablonku {{Portál Válka}}. Přeji hezký den أنا الحق مساهمات النقاش ‎ 27. 10. 2008, 13:59 (UTC)

Hirošimská Bomba[editovat zdroj]

Míní se tím Little Boy, nebo ne? Miraceti 27. 10. 2008, 14:39 (UTC)

Dotaz[editovat zdroj]

Má se šablona portálu válka uvádět i u bitev? Předem děkuji za odpověď. --Vedros88 12. 11. 2008, 19:11 (UTC)

Přesuny[editovat zdroj]

Dovolil jsem si popřesouvat položky portálu na polohu Portál:Válka/Název a při té akci jim rovnou doplnit háčky a čárky, protože není důvod jé mít bez hacku a carek a ještě za dalším, zbytečným lomítkem. — Jagro 2. 4. 2009, 21:09 (UTC)

Nový i-box[editovat zdroj]

Přeložil jsem na cs.wiki z en.wiki Šablona:Infobox armáda pro články o armádách jednotlivých států. Nemáte zde wikiprojekt, tak info píši sem. Třeba se někomu bude hodit. --Faigl.ladislav slovačiny 30. 5. 2009, 15:26 (UTC)

Recenze opotřebovávací válka[editovat zdroj]

Dobrý den, napsal jsem narychlo článek z sk wiki opotřebovávací válka pro zamodření odkazu do článku holubí fotografie ze vzduchu, který s oběma válkami také souvisí. Prosím o zkouknutí a nějakou recenzi a doúpravy. Děkuji, --Svajcr 22. 8. 2009, 13:27 (UTC)