Diskuse k portálu:Procesory

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

-Nik3-: Není to ořezání portálu až příliš drsné? Nezbylo tu skoro nic a odebrány byly i docela užitečné informace jako strom kategorií nebo požadované články. Rubriky Zajímavosti a Článek by mi nevadily, kdyby zůstaly, přesto že by byly téměř statické, i když by aktualizace byla samozřejmě lepší. --Palu (diskuse) 22. 7. 2017, 11:35 (CEST)

Strom kategorií mi připadal zbytečný, některé kategorie jako je Kategorie:APU nebo Kategorie:Zpracování instrukcí obsahují jeden nebo dva články, zbytek až na jeden nebo dva pod deset článků, navíc v kategoriích některé články, které tam mají být úplně chybí. Zajímavosti jsem odstranil, protože se neměnily a byly zastraralé, což mi nepřišlo příliš reprezentativní. Článek jsem odstranil, protože ten, který byl konkrétně uvedený byl také velmi zastaralý a žádný jiný článek související s portálem se mi nezdál dost kvalitní. Až budou více přebrány související články (například článek Intel Core je katastrofa, protože plete dva zcela odlišné pojmy, architekturu Intel Core a modelové označení Intel Core), přemýšlel bych osobně o návratu rubrik Článek nebo Kategorie. Inspiroval jsem se portálem Fyzika, která má skoro stejnou strukturu, jen nabízí delší výčet článků. Ale na Wikipedii jsem ještě nováček, takže nad tím možná uvažuji úplně špatně (v tom případě bych bez problému přidal rubriky zpátky). ---Nik3- (diskuse) 22. 7. 2017, 12:01 (CEST)
Špatně určitě neuvažujete, má to logiku, co říkáte. Jen mi přijde, že je teď portál prázdný a tím dost neužitečný. Ale máte pravdu, že pokud není k použití kvalitní obsah, tak je asi lepší nepoužít nic. Snad poroste obsah takovým tempem, aby šlo něco použít v nějaké dohledné době, uvidíme. Díky za odpověď, --Palu (diskuse) 22. 7. 2017, 12:09 (CEST)