Diskuse k portálu:Pivo

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

V kategorii Pivovary: Jížní Čechy chybí pivovar Eggenberg Český Krumlov

Pivo na Wikiverzitě[editovat zdroj]

Zdravím, na Wikiverzitě, máme dva projekty k pivu:

  • v:Pivo – cílem je hledat příčiny chutě piva
  • v:Pivovar – je podobný projekt, používající však jinou metodiku

Bylo by možné přidat odkazy na portál?--Juan de Vojníkov 16. 5. 2009, 06:23 (UTC)

Zdroj informací[editovat zdroj]

Připojený dnešní článek lze využít do desítek hesel měst, pivovarů a značek.

Požadované články[editovat zdroj]

Asi by nebylo od věci vyházet z požadovaných článků už ty založené. --Lenka64 12. 1. 2011, 15:36 (UTC)

Ocenění a druhy piv[editovat zdroj]

Styl popisu ocenění u piv se hodně liší. Jaké je tedy správné formátování těchto seznamů? Je u ocenění záměrem vypsat všechna ocenění jako u Pivovar Svijany nebo spíš vytáhnout 1. místa a zajímavá ocenění?

U druhů piv se také liší formátování. Především jde o využívání/nevyužívání zvýraznění pro název piva v seznamu.--Sneq 8. 1. 2012, 13:11 (UTC)

Neudržováno[editovat zdroj]

Navrhuji zdejší trojici zapsaných údržbářů zkrátit seznamy piv a pivovarů v pravém sloupci a vložit rubriku Nové články. O tu jsem schopen se starat a nalezená pivařská hesla doplnit odkazem na tento portál. Případně sem vložit nějakou fotogalerii, výměny fotek byl zvládl také. --Zákupák (diskuse) 30. 11. 2012, 02:01 (UTC)

Zkrátit seznam vpravo by určitě šlo a další úpravy by si portál určitě zasloužil. Nejsem si úplně jistý, že by pomohlo zrovna zařazení fotogalerie nebo seznamu nových článků, ale můžu zkusit něco vymyslet. --Sneq (diskuse) 12. 1. 2013, 10:00 (UTC)

Aktuality[editovat zdroj]

Dovolil bych si navrhnout vytvoření sekce Aktuality (aktualita zjevně není totéž co zajímavost, ale nejdříve musím mrknout na možnosti šablony Wikiportálu) a do budnoucna možná lehkou grafickou i obsahovou úpravu portálu (zatím hledám inspiraci na jiných portálech doma i ve světě) --Milan Zahn (diskuse) 11. 1. 2016, 10:41 (CET)[odpovědět]